Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > Pies załatwił się przy Rogalskiej w "Pytaniu na Śniadanie". Kammel od razu stanął w obronie zwierzaka
Redakcja swiatzwierzat.pl
Redakcja swiatzwierzat.pl 24.03.2022 18:41

Pies załatwił się przy Rogalskiej w "Pytaniu na Śniadanie". Kammel od razu stanął w obronie zwierzaka

Pytanie na śniadanie, wpadka z psem
screen z pytanienasniadanie.tvp.pl (29.11.2020, 07:35)

W niedzielnym odcinku "Pytania na Śniadanie" mogliśmy poznać Anię Piaszczyńską, która za pomocą rysunków dokumentuje życie swojej rodziny. Jej profil na Instagramie - jeden_rysunek_dziennie - cieszy się olbrzymią popularnością, stąd zdecydowano się zaprosić kobietę wraz z dziećmi i czworonogiem do programu na żywo. Kiedy ilustratorka zdradzała kulisy swojej pracy w pewnym momencie miała miejsce malutka wpadka, która rozśmieszyła Rogalską do łez! Jak widać psiak - Łąka także poprawia ludziom humor. 

Jeden rysunek dziennie w Pytaniu na Śniadanie 

Psy w programach na żywo potrafią spłatać figle! Jedne chowają się przed kamerą, inne szczekają, a pozostałe ze stresu sikają, gdzie popadnie! Psiak Łąka zdecydował się umilić widzom nagranie, załatwiając się tuż przed Marzeną Rogalską i Tomaszem Kammelem. Właścicielka zwierzaka była bezradna, na szczęście prowadzący okazali się bardzo wyrozumiali! 

- Jadę komunikacją miejską w autobusie, wyobrażają sobie Państwo pełen autobus ludzi widać moją postać... - tłumaczyła jeden z rysunków Ania. - Pies nam sika? - zapytała Marzena Rogalska, przerywając wypowiedź.- Tak, tak - odparła bezradnie kobieta, wiedząc, że nic już nie jest w stanie zrobić.

Uroczy pies Łąka swoim zachowaniem rozbawił Marzenę Rogalską do łez, a Tomasz Kammel od razu stanął w obronie suczki. 

- Ale to nie po raz pierwszy i nie ostatni - powiedział prowadzący "Pytania na Śniadanie".- Dzięki Łąka - powiedziała nieco zmieszana właścicielka psa, cały czas zachowując spokój.

Pies obsikał Kasię Cichopek

Jak słusznie zauważył Tomasz Kammela takie sytuacje często mają miejsce w "Pytaniu na Śniadanie". W październiku, kiedy Kasia Cichopek wzięła szczekania na ręce, ten również zrobił jej psikusa. Zwierzak obsikał prowadzącą, która nie kryła zdziwienia. Gwiazda "M jak miłość" również nie kryła urazy do słodkiego pieska. Takie sytuacje mają prawo mieć miejsce i nie ma powodów do złości.

– Słuchajcie, ja się nie gniewam. Jestem doświadczoną mamą, mam również psa, także przeżyłam już wszystko – wyznała Cichopek.

Dobrze zareagowali prowadzący - Tomasz Kammel i Marzena Rogalska na małą wpadkę psa? 

Zobacz zdjęcia:

screen z pytanienasniadanie.tvp.pl (29.11.2020, 07:35)

screen z pytanienasniadanie.tvp.pl (29.11.2020, 07:35)

źródło: pytanienasniadanie.tvp.pl (29.11.2020, 07:35)

Polecane