psy za bramą
Źródło: youtube.com/The Dodo

Cierpliwe psy czekają, aż zostaną zawołane po imieniu. Ostatni skradł całe show, nagranie jest hitem

28 Grudnia 2020

Tresura psa nie jest łatwą sprawą, a co dopiero tresura kilkunastu psów. Nagranie udostępnione w sieci udowadnia jednak, że wszystko jest możliwe! Widzimy na nim gromadę psiaków, które grzecznie stoją i czekają, aż zostanie wymienione ich imię. Robi wrażenie, ale szczególnie uwagę zwraca jeden z psów!

Na nagraniu widzimy 16 psów stojących przed otwartą bramą. Jednak zamiast po prostu przekroczyć jej próg i znaleźć się po drugiej stronie obok opiekunki, psy czekają grzecznie, aż ta zawoła je po imieniu. To chyba najbardziej cierpliwe czworonogi, jakie widzieliśmy!

Psy czekają na swoją kolej

Nie wiadomo na co dokładnie czekają psy, jednak podejrzewamy, że na obiad lub spacer po wybiegu. 16 psiaków wykazuje się anielską cierpliwością, czekając aż ich opiekunka wywoła je po imieniu.

Stojąca po drugiej stronie kobieta musi cieszyć się silnym autorytetem wśród swoich podopiecznych. Zwierzaki, choć widać, że bardzo chcą już znaleźć się po drugiej stronie bramy, grzecznie czekają na swoją kolej.

Ginger, Nelly, Lexi, Oakley, Pepper, Sevie, Reba, Sisco, Henry, Steeler, Gadget, Sophie, Enzo, Cadish i Daisy ruszają z miejsca, dopiero gdy opiekunka wyraźnie je zawoła. Zadowolone przebiegają wówczas na jej stronę bramy i znikają z kadru.

Tragiczny finał sylwestrowej nocy. Przez fajerwerki zmarł 4-letni piesTragiczny finał sylwestrowej nocy. Przez fajerwerki zmarł 4-letni piesCzytaj dalej

Wyżej wymieniliśmy 15 psich imion, a co z ostatnim czworonogiem? To właśnie on skradł cały show! Echo skupił na sobie największą uwagę internautów.

Wszystko dlatego, że jako ostatni wymieniony, musiał się chyba znudzić czekaniem. Odwrócił się tyłem do swojej opiekunki, która nie mogła powstrzymać śmiechu na ten widok.

Jeden pies się wyróżnił

W dodatku imię Echo doskonale do niego pasuje. Tylko on musiał zostać zawołany dwa razy, by odwrócić się i przebiec przez bramę! Internauci zakochali się w grzecznych i cierpliwych psach, jednak to właśnie ostatni pies skradł ich serca, co widać po komentarzach.

- "Czemu nazywam się Echo? Kim jestem? Jakie mam znaczenie w tym pustym świecie? Przynosić radość? Dać się sobą zajmować? O rany przepraszam, zamyśliłem się!"

- Echo nie lubi być ostatni, więc odwraca się tyłem. Nie martw się Echo, tu w komentarzach jesteś najbardziej popularny!

- To słodkie, jak wszystkie machają ogonami, jakby myślały: "Och tak! Mogę wyjść, hurra"

Trzeba przyznać, że wszystkie psy z nagrania, prawdopodobnie przyzwyczajone do codziennej rutyny, są bardzo cierpliwe i mądre! Grzecznie czekają i nie marudzą - no może oprócz jednego.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródło: youtube.com

Następny artykuł