Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Spytała psy, kto zrobił bałagan. Reakcja jednego z nich rozkłada na łopatki
Jakub Pasek
Jakub Pasek 19.12.2020 01:00

Spytała psy, kto zrobił bałagan. Reakcja jednego z nich rozkłada na łopatki

psy bałagan
youtube.com/ Rumble Viral

Psy pewnej kobiety urządziły sobie zabawę papierem toaletowym. Choć prym wiódł w niej mały buldog francuski, bullmastiff też musiał mieć w niej swój udział. Zwierzaki, przyłapane na gorącym uczynku zachowały się w rozbrajający sposób. Drobny czworonóg musiał w ostatnim czasie podpaść swojemu większemu koledze, bo ten bez wahania wskazał go jako winowajcę zamieszania.

Psy zrobiły w domu spory bałagan

Psie zabawy zazwyczaj wywołują u ludzi uśmiech. Gdy jednak ich polem jest mieszkanie właściciela, który po powrocie do domu orientuje się, że cała podłoga jest pokryta papierem toaletowym, nie jest mu do śmiechu.

Buldog francuski wygląda, jakby rozwijanie i rozrywanie na strzępy rolek sprawiło mu masę radości. Szybko jednak zorientował się, że nie uniknie odpowiedzialności za swoje wybryki. Opiekunka nakryła go wciąż owiniętego papierem.

Mimo wszystko, chciała, by pies zrozumiał, że źle zrobił. Spytała więc swoich pupili, kto tak nabałaganił. Bullmastiff nie miał zamiaru kryć swojego przyjaciela. Od razu wyciągniętą łapą pokazał na drugiego psa!

Choć nie wiemy, czy faktycznie drobny piesek odpowiada za całe to zamieszanie i czy bullmastiff nie miał z tym nic wspólnego, zgromadzone przez kobietę dowody jednoznacznie wskazują na buldożka.

Na szczęście przy zabawie psów papierem toaletowym nie ucierpiały żadne sprzęty. Właścicielka nie mogła zbyt długo gniewać się na rozkosznego buldoga. Z pewnością jednak zrobi wszystko, by taka sytuacja się nie powtórzyła.

Psy podbiły serca internautów

Nagranie z całej tej sytuacji kobieta udostępniła w serwisie YouTube. Zabawną scenkę obejrzało prawie 10 milionów osób. Wszyscy wydają się pod wrażeniem, tego jak wiele zwierzaki zdają się rozumieć.

Ich zachowanie jest tak podobne do ludzkiego, że niektórzy zaczęli nawet podejrzewać, że całe zajście zostało wyreżyserowane przez właścicielkę czworonogów! Inni jednak dzielą się własnymi doświadczeniami, które zdają się potwierdzać jego autentyczność.

Niezależnie od tego, czy psy były szkolone, czy nie, filmik robi wrażenie i może rozbawić was do łez. Z pewnością przypomnicie sobie o nim, jeśli wasi pupile zrobią bałagan w domu.

Zobacz wideo:

źródło: facebook.com/The Dodo