Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies delikatnie potrąca noskiem ziemię. Chce zakopać swojego nieżyjącego przyjaciela
Redakcja Świat Zwierząt
Redakcja Świat Zwierząt 26.12.2019 15:44

Pies delikatnie potrąca noskiem ziemię. Chce zakopać swojego nieżyjącego przyjaciela

pies
fot.Youtube

Przyjaciel nie opuści cię do samego końca – to sprawdza się także w przypadku zwierząt. Psiak potrąca swoim noskiem ziemię i próbuje zakopać swojego nieżyjącego już przyjaciela potrąconego przez samochód. Wzruszająca sytuacja uchwycona na nagraniu wideo.

Pies bardzo przywiązał się do swojego towarzysza. Kiedy go zabrakło, rozpaczliwie próbuje go zakopać, trącając noskiem ziemię. Internauci są wzruszeni. Ta historia jest bardzo smutna.

Pies potrąca noskiem ziemię

Psiak żegna się po raz ostatni ze swoim towarzyszem. Jego przyjaciel został potrącony przez samochód i zmarł na miejscu. Śmierć psa bardzo zasmuciła jego towarzysza. Jego malutkie ciałko leży już w wykopanym do tego celu dole. Zapewne to właściciel psiaka przygotował grób.

śmierć

Reakcja psa była niesamowita. Pies potrącał nosem ziemię, bardzo delikatnie, nie robił tego łapkami. Próbował zakopać swojego przyjaciela, wie, że już nie może mu w żaden inny sposób pomóc, już jest za późno. Musi się z nim pożegnać.

Przyjaciel pożegnany

Wideo ma ponad 303 tys. wyświetleń, internauci są zrozpaczeni bardzo smutną, choć piękną sceną. Filmik pokazuje jak bardzo psiaki mogą przywiązać się do siebie. Wiele osób uważa, że fakt, iż psiak nie używa do zakopywania łap, a robi to delikatnie noskiem, sugeruje duży szacunek do przyjaciela.

śmierć

Czy pies może mieć depresję po stracie drugiego psa? Tak. Każdy pies odczuwa stratę przyjaciela na swój sposób, jeśli mamy pod naszym dachem dwa psy, a jeden z nich umrze, drugi może bardzo to przeżywać.

Jak pomóc psu po stracie przyjaciela?

Aby pomóc psu po stracie przyjaciela? Najlepiej będzie skontaktować się z psim behawiorystą. On nakieruje nas co powinniśmy zrobić, jak się zachowywać i jak pomóc naszemu cierpiącemu psiakowi. Śmierć bliskich zwierząt i osób może się spotkać z różną reakcją u psów.

Wiele osób decyduje się w tym momencie na adopcję lub kupno drugiego psa i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Nowy członek rodziny może pomóc nie tylko psu, ale także i właścicielowi, jednak musi to być decyzja przemyślana, a nie impulsywne działanie.

ZOBACZ WIDEO:

Przyjaciel psa został potrącony przez samochód. Ten próbuje go pożegnać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój pupil potrzebuje ruchu? Powstała pierwsza siłownia dla kotów
  2. Schronisko to nie było miejsce dla niego. Piesek wyciągnął łapkę przez kraty do kobiety. Błagał o pomoc
  3. Pies został wychowany przez koty. Zachowuje się i rusza jak one [ZDJĘCIA]
  4. Kociątko wpadło do głębokiego rowu. Jego mama od razu rozpoczęła akcję ratunkową
  5. Facet z kotem to idealny kandydat na męża. Mamy na to 10 dowodów
  6. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  7. Kot śpi z Tobą w łóżku? Mamy dla Ciebie ważną informację