Swiatzwierzat.pl
mężczyzna z kotem na kolanach

reddit.com/A_H_S

Uciął sobie drzemkę w ogrodzie. Gdy się obudził, na kolanach miał nowego przyjaciela

18 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Pewien Australijczyk, Ali Safa korzystając ze słonecznej pogody uciął sobie drzemkę w ogrodzie. Nie spodziewał się jednak, że kiedy się obudzi, nie będzie sam. Do drzemki dołączyła bowiem do niego malutka kotka, która postanowiła zostać jego nową

Mężczyzna nigdy nie był wielkim miłośnikiem zwierząt, jednak mała kotka postanowiła wybrać na nowego przyjaciela właśnie jego. Z jakiegoś powodu wyczuła, że Ali jest godny zaufania i widząc, że ten spokojnie śpi w słońcu postanowiła do niego dołączyć. Po przebudzeniu mężczyzna nie miał pojęcia, co się właśnie wydarzyło!

Obudził się z kotem na kolanach

Spokojna drzemka skończyła się niezwykłym spotkaniem. Gdy Ali się obudził, poczuł, że coś jest nie w porządku. Rozbudził się błyskawicznie, gdy zobaczył, że na jego kolanach śpi mały kot!

- Drzemałem na tarasie swojego domu, jakieś dwie godziny później obudziłem się i zobaczyłem, że po prostu spała na moim brzuchu. Na początku myślałem, że to szczur - powiedział Ali w rozmowie z The Dodo.

Kotek był naprawdę bardzo mały i w nie najlepszym stanie, jednak poza tym wydawał się bardzo zadowolony z nowego przyjaciela, jakiego sobie znalazł. Ali, który wcześniej nigdy nawet nie rozważał przygarnięcia kota, kompletnie przepadł.

- Tak naprawdę nigdy nie miałam zwierzaka i jestem trochę samotnikiem, więc nie mam też wielu przyjaciół. Kiedy spała, słyszałem, jak mruczy i była to najsłodsza rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałem - śmieje się mężczyzna w rozmowie z The Dodo.

Został wybrany przez kota

Kotka musiała mieć niesamowity instynkt, że wybrała akurat Aliego na nowego przyjaciela. W ogóle nie poczuła, gdy mężczyzna się przebudził, a ten ostrożnie zrobił sobie z nią zdjęcie, nie chcąc jej obudzić. Mimo że nie znał się za bardzo na zwierzętach, nie bał się bezdomnego kota.

- Nie przejmowałem się tym, czy ma pchły, czy coś w tym stylu, ponieważ pomyślałem sobie: „Jeśli ona ma pchły, ja prawdopodobnie też już je mam, więc nieważne” - mówił.

Po jakimś czasie mała kotka się obudziła i zaczęła głośno miauczeć, patrząc na nowego kolegę. Ali od razu zrozumiał, że musi być głodna, a że nie miał kociego jedzenia, podzielił się z nią skrzydełkami kurczaka, które miał zjeść na obiad.

Następnie postanowił wykąpać kotkę, którą nazwał Angel i zabrać ją do weterynarza. Tam okazało się, że zwierzak nie ma czipa, a także jest całkowicie zdrowy. Uradowany Ali już wiedział, że Angel zostanie z nim na zawsze i od razu po wizycie w klinice pojechał kupić jej jedzenie i zabawki.

Od tamtej pory są nirozłączni - mężczyzna jest przeszczęśliwy z  takiego rozwoju wypadków i nie może uwierzyć, że kotka sama wybrała go na swojego przyjaciela. To prawdziwy zaszczyt zostać wybrańcem zwierzęcia!

źródło: animalschannel.co

Podobne artykuły

Koty

Kamera uchwyciła przezabawną scenę zazdrości. Mruczek nie pozwala kobiecie zawołać drugiego kota

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Opole

Koty

Właścicielka pseudohodowli przetrzymywała ponad 50 kotów. W końcu zostały interwencyjnie odebrane

Czytaj więcej >
OSP

Koty

Strażacy są u niej co miesiąc. Niezwykły problem mieszkanki Piątnicy

Czytaj więcej >

Koty

Makabryczne znalezisko w Wielkopolsce. Ktoś porzucił nowo narodzone kocięta przy placu zabaw

Czytaj więcej >
koty w ścianie

Koty

Dzień na budowie zmienił się w akcję ratunkową. Spod młota do burzenia sypały się... koty

Czytaj więcej >
Niezwykły mruczek

Koty

Romantyczny mruczek podbija serca internautów. Jest pokryty plamkami w nietypowym kształcie

Czytaj więcej >