Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Po długim pobycie w szpitalu babcia wraca do domu. Takie powitanie zgotował jej pies
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 31.10.2022 11:19

Po długim pobycie w szpitalu babcia wraca do domu. Takie powitanie zgotował jej pies

Babcia wraca ze szpitala
tiktok/luu_sia

Po długim pobycie w szpitalu starsza kobieta wreszcie została wypisana i mogła wrócić do domu. Obecność babci sprawiła prawdziwą radość nie tylko najbliższym członkom rodziny, ale przede wszystkim psu. Reakcję yorka, który nie mógł doczekać się powrotu opiekunki, nagrała wnuczka i udostępniła w sieci. Nie da się ukryć, że ten widok chwyta za serce.

Zdarza się, że stopień przywiązania psa do opiekuna jest wprost niewyobrażalny. Często wystarczy tylko chwila bez ukochanego człowieka, a zwierzę z utęsknieniem wypatruje go swoim wzrokiem. Zdarza się, że szczeniak czy młody piesek popuszcza mocz, kiedy jest podekscytowany i szczęśliwy, zwłaszcza podczas przywitania ze swoim panem lub w trakcie witania gości. Zbyt długa rozłąka może nawet przyczynić się do utraty apetytu lub problemów ze zdrowiem.

Reakcja psa na powrót babci ze szpitala chwyta za serce

Starsza kobieta, która wróciła do swojego domu po powrocie do szpitala, nie mogła wymarzyć sobie lepszego powitania. Nie zdążyła nawet wysiąść z auta, ponieważ ukochany pies rasy yorkshire terrier doskoczył do samochodu. Nie bacząc na to, co dzieje się wokół, kiedy tylko uchyliły się drzwi, wdrapał się do auta i zasypał swoją opiekunkę lawiną całusów.

pies
 

Starsza kobieta także nie ukrywała zadowolenia, że w końcu widzi swojego pupila. Po jej mimice twarzy można nawet dopatrzyć się lekkiego wzruszenia. Na szczęście ich reakcję nagrała i udostępniła w sieci wnuczka, która przywiozła seniorkę do domu.

pies
 

 

@luu_sia

Días y días buscándose una a otra… y por fin juntas…❤️‍🩹👵🏼

♬ A thousand years - Zeus

 

Powitanie seniorki przez psa może wzruszać

Udostępnione wideo zostało odtworzone ponad 600 tys. razy, a prezentowane na nim zachowanie czworonoga spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony internautów. Użytkownicy sieci zachwycają się postawą futrzastego przyjaciela babci, a niektórzy nawet zazdroszczą starszej kobiecie takiego czułego powitania.

- Najszczerszą miłością jest zawsze miłość zwierząt - podsumowuje krótki filmik jeden z internautów.

- Jakie emocje - zachwyca się postawą czworonoga inny komentujący.

- Ogromna radość, że babcia jest już w domu - czytamy w kolejnym komentarzu.

Bezinteresowna miłość, którą pies może obdarzyć człowieka, to jeden z najpiękniejszych , a zarazem bezcennych prezentów na świecie. Na pewno każdy właściciel czworonoga merdającego ogonkiem przekonał się o tym na własnej skórze.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

Na co pomaga neo-angin? Sprawdź

Czy kot lubi, gdy mówisz do niego jak do dziecka? Najnowsze badanie wiele wyjaśnia

źródło: tiktok/luu_sia