Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mąż chciał dotknąć ciążowego brzuszka żony. Ich pitbull zareagował natychmiast
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 23.12.2019 18:14

Mąż chciał dotknąć ciążowego brzuszka żony. Ich pitbull zareagował natychmiast

Pitbull
screen z nagrania YouTube

Pitbull od razu zareagował, kiedy pan próbował dotknąć brzuszka jego pani. Reakcja czworonoga była natychmiastowa. Poczynania bohaterskiego psiaka zostały sfilmowane i wrzucone do sieci. Nagranie cieszy się niebywałą popularnością – i ciężko się dziwić!

Pitbull od razu zareagował, kiedy pan próbował dotknąć brzuszka jego pani. Reakcja czworonoga była natychmiastowa. Poczynania bohaterskiego psiaka zostały sfilmowane i wrzucone do sieci. Nagranie cieszy się niebywałą popularnością – i ciężko się dziwić!

Pitbulle uznawane są za jedną z najgroźniejszych ras psów na świecie. Okazuje się, że kluczem do sukcesu w ich wychowaniu jest konsekwencja i nieustępliwość. Co więcej, czworonogi te to istoty niezwykle oddane i wierne swojemu właścicielowi. Dla jego dobra są w stanie zrobić niemalże wszystko. Pewien pitbull postanowił zostać nawet prywatnym ochroniarzem swojej ciężarnej właścicielki.

Pitbull strzegł ciążowego brzuszka

Nie jest tajemnicą, że pojawienie się dziecka w rodzinie wiąże się z ogromną rewolucją w życiu czworonoga. Właśnie dlatego warto przygotowywać go na ten moment jeszcze w tracie ciąży. Zwierzaki, które do tej pory nigdy nie miały styczności z nowo narodzonymi maluszkami, mogą mieć bowiem problem z ich zaakceptowaniem lub zachowaniem odpowiedniej delikatności.

Co ciekawe, psiaki wiedzą o ciąży o wiele wcześniej niż ludzie. Czujność te zawdzięczają wrodzonym instynktom. Zwierzak doskonale rozumie, że jego dotychczasowe życie w mgnieniu oka diametralnie się zmieni. Swoją świadomość komunikuje też przyszłej mamie. Tak też było w przypadku walecznego pitbulla, który w sieci okrzyknięty został mianem prawdziwego bohatera!

Czy pitbull jest niebezpieczny?

Ten krzywdzący osąd odbija się na całym życiu naszych czworonożnych przyjaciół. Pitbull dla swojego ukochanego właściciela jest w stanie zrobić dosłownie wszystko. Poświęcenie to ma być formą podziękowań za wkład w wychowanie i zapewnienie dogodnych warunków życia.

Pitbull swoimi poczynaniami rozkochał w sobie internautów, a liczba 3 milionów wyświetleń jest tego najlepszym dowodem. Zwierzak strzegł brzuszka swojej właścicielki i nie pozwalał go dotknąć nawet jej mężowi. Za każdym razem, gdy facet wyciągał rękę w jej stronę, ten natychmiast podskakiwał i szczekał. Nie obeszło się również bez podgryzania i głośnego warczenia. Pitbull postanowił zostać prywatnym ochroniarzem ciężarnej kobiety!

ZOBACZ NAGRANIE:

Z tak oddanym psem nie trzeba się nikogo bać!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój pupil przykłada głowę do ściany? Natychmiast zabierz go do weterynarza
  2. Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. Jego zachowanie zaskoczyło kocią mamę
  3. Szczeniak nie mógł uwierzyć, że człowiek, który go uratował, właśnie przyszedł go adoptować
  4. Jak koty okazują miłość? 10 oznak, że twój kot bardzo cię kocha
  5. 6 największych ras kotów na świecie. Numer 3 przebija wszelkie granice
Powiązane