Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pitbull, który nie cierpi obcinania pazurów zasługuje na Oscara. Jego reakcja na zabieg jest nie do opisania
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 22.10.2019 21:33

Pitbull, który nie cierpi obcinania pazurów zasługuje na Oscara. Jego reakcja na zabieg jest nie do opisania

pitbull
youtube.com RM Videos

Pitbull to niezwykle uroczy pies, o czym możemy przekonać się, oglądając popisową rolę tego zwierzaka. Obcinanie pazurów nie należy do ulubionych zwierzęcych rozrywek, jednak reakcja tego psa jest warta Oscara!

Pitbull to niezwykle uroczy pies, o czym możemy przekonać się, oglądając popisową rolę tego zwierzaka. Obcinanie pazurów nie należy do ulubionych zwierzęcych rozrywek, jednak reakcja tego psa jest warta Oscara!

Niektóre psy uciekają, chowają się, inne warczą i szczerzą kły, kiedy przychodzi dzień obcinania pazurów. Ta suczka jednak obrała zupełnie inną taktykę! Jej zachowanie jest wręcz nie do opisania, ale wiemy jedno – ta rola zasługuje na Oscara!

Pitbull nie chce obcinania pazurów

Zwierzaki nie przepadają za obcinaniem pazurów, jednak niechęć tego psa jest wręcz komiczna! Kiedy tylko dostrzega okropne narzędzie tortur, służące do skrócenia pazurów, postanawia udawać, że nie słyszy swojej właścicielki. Kobieta prosi go o podanie łapy, pies jednak pozostaje niewzruszony!

Pitbull nie reaguje na polecenia ani zaczepki. Liczy, że dzięki temu zostawią go w spokoju! Właścicielka zwierzaka jest jednak zdeterminowana, aby obciąć mu pazury. Najzabawniejsze jednak ma dopiero nadejść. Reakcja psa jest nie do opisania!

Oscarowa rola

Pitbull spostrzegł, że jego wcześniejsza taktyka nie zadziałała i kobieta nadal chce obciąć mu pazury. Kiedy tylko właścicielka podnosi jedną łapę psa, ten robi coś niespodziewanego. Pitbull dramatycznie mdleje, osuwając się na podłogę! Ta reakcja psa jest wręcz godna Oscara. Rozbawieni właściciele na szczęście wszystko nagrali, aby następnie podzielić się ze światem, jak utalentowanego aktorsko posiadają psa!

Niestety, dramatyczna scena, ani udawanie martwego nie pomogły i właścicielka suczki zabrała się za obcinanie jej pazurów. Jednak nadal, pomimo znienawidzonej czynności, której tak starał się uniknąć, pitbull nie wychodzi z roli, wciąż leżąc bez ruchu na podłodze. Cóż za determinacja! Trzeba przyznać, że zwierzak jest bardzo pomysłowy i niezwykle przy tym zabawny! Zobaczcie sami, jak wspaniale ten pitbull odegrał swoją dramatyczną rolę.

ZOBACZ WIDEO:

Pies odegrał tę rolę po mistrzowsku!

pitbull

Ciekawe, czy każdy Pitbull jest tak utalentowany aktorsko?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bunt w Biedronce. Oskarżają sieć o okradanie kasjerów
  2. Wyznanie manikiurzystki: „Mam uraz do otyłych osób. Specjalnie robię im gorsze paznokcie, niż szczupłym”
  3. W wieku 40 lat ma 44 dzieci. Wszystko przez rzadką chorobę
  4. Julia Wieniawa reklamuje markę, która testuje na zwierzętach. „Wstyd panienko. Grunt, że hajs się zgadza”
  5. Mama była przekonana, że sfotografowała ducha leżącego przy jej małym dziecku. Prawda okazała się zaskakująca
  6. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Źródło: youtube.com

Powiązane