pitbull
Źródło: facebook/lilly the hero pit bull

Wszystko trwało tylko chwilę, sekundy dzieliły kobietę od śmierci. Pitbull poświęcił się, aby uratować właścicielkę

11 Listopada 2020

Pitbull nie wahał się ani chwili, kiedy zobaczył, że jego właścicielka jest w poważnych tarapatach. Pies rzucił się na ratunek swojej pani, która nagle zasłabła i osunęła się na tory kolejowe. Pociąg zbliżał się coraz szybciej, nie było wiadomo, czy maszynista zdąży wyhamować.

Pitbull zachował się jak prawdziwy bohater. Jego opiekunka zawdzięcza mu życie, kiedy to podczas spaceru straciła przytomność przewracając się na tory kolejowe. Pies chwycił kobietę za ubranie i ze wszystkich sił próbował zdjąć z torów. Zwierzęta tej rasy są silne, jednak ciężko jest przenieść dorosłą osobę z miejsca na miejsce. Pies musiał działać szybko i odważnie. Każda sekunda była na wagę złota.

Ktoś wyrzucił szczenięta do kosza na śmieci. Robaki zjadały je żywcemKtoś wyrzucił szczenięta do kosza na śmieci. Robaki zjadały je żywcemCzytaj dalej

Ratunek miał swoją cenę

Nie wiadomo, dlaczego Christine Spain spacerowała tak blisko torów. Ale gdyby nie pies, nie mogłaby opowiadać tej historii. Pitbull uratował jej życie, jednak zapłacił za to wysoką cenę. Pies w ostatniej chwili ściągnął kobietę z torów. Maszynista nie zdążył do końca wyhamować.

Widząc, co dzieje się na torach maszynista włączył hamulec. Jednak zatrzymanie pociągu nie jest prostą sprawą. Pojazd nie stanie tak szybko jak samochód w miejscu. Jest sporo cięższy! Maszynista wybiegł z pociągu, aby sprawdzić, co z kobietą. Okazało się, że kobieta nie ucierpiała w wypadku w przeciwieństwie do suczki pitbulla, Lilly.

DZISIAJ GRZEJE:1. Suczka wbiegła pod koła rozpędzonego auta. Miała ważny apel do kierowców
2. Państwo wkroczyło na pola rolników i odebrało im ziemię. Ani złotówki rekompensaty
3. "Biedny owczarek, wskoczył do wody tylko dla rozrywki samolubnych właścicieli". Wstyd, jak zachowali się opiekunowie

Suczka podczas zdarzenia została poważnie ranna. Miała liczne kontuzje w łapce, złamaną miednicę i urazy wewnętrzne. Pies trafił do weterynarza, gdzie rozpoczęto walkę o jego życie. Niestety, łapki nie udało się uratować. Lekarz musiał wykonać amputację.

Kobieta zawdzięcza psu swoje życie. Po tym zdarzeniu postanowiła założyć organizację charytatywną pomagającą zwierzakom.Lilly the Hero Pit Bull - czyli Lilly - bohaterski pitbull pomaga psom i kotom w potrzebie.

Czy pitbulle są groźne?

Pitbulle nie cieszą się dobrą opinią wśród ludzi. Psy uważane są za groźne, straszne i niebezpieczne. Ten stereotyp jest dla nich bardzo krzywdzący, ponieważ przez to wiele osób nie decyduje się na adopcje psów tej rasy ze schroniska. Jeśli pies nie zostanie w odpowiedni sposób wychowany, każdy może sprawiać zagrożenie nawet kundelek!

Pitbulle to psy, z którymi należy pracować. Psy "nie są łatwe w obsłudze", ale kiedy poświęci im się czas z pewnością odwdzięczą się swoją miłością. Pitbulle są bardzo słodkie, jednak należy pamiętać, że należy z nimi pracować i je socjalizować. Źle wychowane zwierzaki mogą skrzywdzić. Winę za to ponoszą właściciele, a nie psy.

Pitbulle są czułe i lojalne, nie należy przekreślać psów tej rasy. Nie polecane są jako pierwsze psiaki, jednak kiedy opiekun ma doświadczenie to jak najbardziej.

Chcielibyście mieć pitbulla w domu?

Suczka wbiegła pod koła rozpędzonego auta. Miała ważny apel do kierowcówSuczka wbiegła pod koła rozpędzonego auta. Miała ważny apel do kierowcówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy przeżywają istne piekło. Mówią już o pladze, są małe, włochate i niewyobrażalnie niebezpieczne, koszmar w Wirginii
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Nagle złodziej wyważył drzwi i rzucił się na kobietę. Reakcja psa pozostawia wiele do życzenia
  4. Zrozpaczona właścicielka wszędzie szukała psa. Nagle znalazł się na cudzym balkonie, porażający widok
  5. Policja zatrzymała podejrzanego, który zakopał psa żywcem w Lublinie. Wiadomo, kim on jest
  6. Pan Bogusław spadł z roweru i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Niefortunny wypadek okazał się wyjątkowo cenny
  7. Najszybszy chleb na świecie bez drożdży, zakwasu i wyrastania. Zastosuj jeden trick, a przygotujesz go w 40 minut

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł