pitbull leży na sofie
Źródło: facebook/Mya the Hungry Wiggle Butt

Jak pokazać właścicielowi, że jest się głodnym? Pitbull znalazł genialny na to sposób

7 Października 2020

Głodny pitbull to wcale nie jest zły pitbull, a po prostu bardzo smutny. Kiedy właściciel zobaczył, co ukochany pies robi za każdym razem, gdy ma ochotę na karmę, nie wytrzymał, wszystko nagrał i opublikował w sieci. Pies Mya dawniej był wielkim niejadkiem, ale z biegiem czasu się to zmieniło. Właściciela nie ma w ogóle problemów z rozpoznaniem, kiedy jej zwierzę jest głodne. Pitbull przypomina to w bardzo słodki i konkretny sposób!

Pitbulle nie uchodzą za przyjacielskie zwierzęta, jednak prawda o nich jest całkiem inna. Są nazywane "maszynami do zabijania", ponieważ dawniej brały udział w walkach na śmierć i życie. Dziś ich agresywne zachowanie wynika z braku odpowiedniego wychowania i socjalizacji. Dobrze wyszkolony pies potrafi zapanować nad swoimi emocjami, ale zawsze należy pamiętać, aby mieć go pod kontrolą i np. nie zostawiać samego z dzieckiem, które nie będzie miało sił, aby się bronić. Niestety, w ostatnich dniach taka sytuacja miała miejsce w Przemyślu. Pies tej rasy zaatakował 12-letniego Kamilka i mocno pogryzł. Chłopiec walczył o życie w szpitalu, niestety przegrał tę walkę.

Śląsk. Z premedytacją przejechał labradora samochodem. Zapadł przełomowy wyrok w sprawie oprawcy zwierzątŚląsk. Z premedytacją przejechał labradora samochodem. Zapadł przełomowy wyrok w sprawie oprawcy zwierzątCzytaj dalej

Pitbull przynosi miskę opiekunce

Ale nie wszystkie pitbulle są takie straszne, jak często można przeczytać. Wyszkolone zwierzaki są świetnymi przyjaciółmi, niektórzy mówią, że nawet niańkami dla najmłodszych! Tak duże psy potrzebują pełnych misek, aby nie zabrakło im siły. Kiedy suczka Mya jest głodna bierze w pysk swoje naczynie i przynosi opiekunce, prosząc o więcej jedzenia! Pitbull opanował nawet robienie maślanych oczek niczym kot z bajki Shrek. Trudno nie ulec jego prośbie, kiedy minę ma jakby przytrafiło się mu 101 nieszczęść. Co ciekawe, kiedy psinka zawitała do domu odmawiała jedzenia!

- Ona nienawidziła jedzenia. Karmiliśmy ją na siłę, zanim zdecydowaliśmy się na zmianę diety na raw - wyznała Mariola w rozmowie z TheDodo. - Pies kocha swoją dietę i za każdym razem tańczy z miską.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kotek o dwóch pyszczkach przyszedł na świat. Właściciele nie wierzyli własnym oczom, nikt nie dawał mu szans
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Tragiczna wiadomość z Wrocławia. Niestety, nie żyje prawdziwy król

Pitbull potrafi też gniewać się na swoją panią, kiedy nie otrzyma jedzenia na czas. Codziennie rano przynosi też miskę do sypialni, aby przypomnieć, że już nastała pora karmienia. Zdaniem właścicielki niektórzy mogliby uznać jej zachowanie za denerwujące, ale ona tak nie uważa. Ukochana suczka jest "pasującym elementem do układanki, którego wcześniej nie było. Ma też super dar, mianowicie potrafi wchodzić po drzewach.

- Umiem też wspinać się po tym drzewie! Jestem zdeterminowana, aby następny raz wejść wyżej", czytamy na Facebooku Mya the Hungry Wiggle Butt.

ZOBACZ WIDEO:

Tragiczna wiadomość z Wrocławia. Niestety, nie żyje prawdziwy królTragiczna wiadomość z Wrocławia. Niestety, nie żyje prawdziwy królCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przeżyła śmierć kliniczną, potem nie pamiętała nawet swojej córki. Niewiarygodne, co potem zrobiła
  2. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  3. Tragiczna wiadomość z Wrocławia. Niestety, nie żyje prawdziwy król
  4. Oddali go do schroniska, bo wyglądał jak "potwór". Szczeniak otrzymał szansę, niewiarygodne, jak się zmienił
  5. Właściciele psów mogą pójść na urlop. Znana firma wprowadziła urlop psacierzyński. Ile wynosi?
  6. TVN poinformował o skandalu na pokładzie samolotu. Polski aktor wstrzymał lot, interweniowały służby. Ręce opadają

Źródło: youtube

Następny artykuł