Swiatzwierzat.pl
FB

FB/Tyfanee Fortuna

Pies, który wygląda jak Gremlin, nie lubi mężczyzn i dzieci szuka domu. Ogłoszenie hitem

14 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Tyfanee Fortuna zamieściła w sieci bardzo szczery opis adopcyjny jej psa rasy chihuahua. Kobieta postawiła kawę na ławę, nie chciała niczego ukrywać przed przyszłym właścicielem. Jej post z miejsca stał się viralem, polubiono go ponad 41 tys. razy a udostępniono 64 tys. razy! Co takiego urzekło internautów?

Kobieta nie chcąc owijać w bawełnę szczerze napisała, jaki jest jej "ukochany" pies. Okazuje się, że Tyfanee nie radzi sobie ze zwierzakiem, którego sama adoptowała. Chihuahua o imieniu Prancer wiódł wcześniej życie w luksusach, co wyraźnie teraz pokazuje.

Prancer szuka domu

Na wstępie opisu adopcyjnego Tyfanee zaznaczyła, że chciała, aby ten był bardziej przystępny, "zjadalny", jednak nie chce okłamywać ludzi, woli przedstawić psa takim jaki jest.

- Podejrzewam, że nie ma zbyt dużego zapotrzebowania dla neurotycznego, nienawidzącego mężczyzn, zwierząt i dzieci psa, który wygląda jak Gremlin. Ale wierzę, że jest tam ktoś dla Prancera, ponieważ ja już nie dam rady, ani moja rodzina - zaczęła swój wpis na Facebooku Tyfanee Fortuna.

Dodała, że życie z Prancerem jest bardzo ciężkie, ponieważ zwierzak jest demonem. Tak jak każdy chihuaua ma w sobie 50 procent złości i nienawiści do innych oraz 50 procent strachu, drżenia przed innymi.

- Jeśli jesteś zaintrygowany i przerażony tym, jak brzmi to zwierzę, to po poczekaj... tego jest więcej - zaznacza kobieta.

Piesek, pies

13-latkowie pomogli zatrzymać kobietę, która chciała porzucić psa

CZYTAJ DALEJ

Nieidealny chihuahua

Zdaniem Fortuny pies był wychowywany w luksusach, a jego właścicielka nie nauczyła go odpowiediej socjalizacji. Pies był traktowany jak człowiek, nosił drogie rzeczy, a na dodatek miał nadwagę! Zwierzakowi najwyraźniej wszystko było wolno, jak i nie znał on słowa "nie". Chihuahua jest do tego bardzo nerwowy, choć to prawdopodobnie wynika z jego genów.

W pierwszym tygodniu wspólnego życia pies dał się poznać jako spokojny towarzysz, który nie sprawia kłopotów. Kiedy jednak zaznajomił się z nowym miejscem i domowikami, szybko pokazał, kto tu rządzi.

Prancer toleruje tylko kobiety, nie znosi mężczyzn. Zwierzak od pół roku mieszka z płcią męską, jednak niezależnie od ich wieku nie zamierza ich tolerować. Chihuahua nie lubi także innych zwierząt, choć obecnie żyje z 7 psami i 12 kotami. Jednak kiedy tylko właścicielka odwraca wzrok, Prancer zaczyna się kłócić z pozostałymi czworonogami.

Pracner ma wiele wad, jednak właścicielka widzi u niego pozytywy. Uwielbia jeździć samochodem, jest przywiązany do człowieka (kobiety), nie odstępuje właściciela na krok. Prancer zna kilka podstawowych komend, jest cichy i nie niszczy rzeczy w domu. Choć ma wredny wyraz twrazy jest całkiem uroczy.

- "Uśmiecha się", kiedy jest podekscytowany. W jego idealnym domu powinna mieszkać singielka, matka lub córka lub para kobieca. Nie możesz mieszkać w bloku czy obok sąsiadów, chyba, że chcesz, aby ich pogryzł - zaznacza Fortuna.

Chihuaha pilnie poszukuje nowego domu. Obecnie mieszka w New Jersey, ale może trafić do każdego stanu. Pies ma dopiero 2 lata, a więc przed nim jeszcze całe życie.

Kontakt w sprawie adopcji njwoof@cs.com.

Zobacz zdjęcie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! 

Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
Pies

Psy

Tragicznie zaniedbany pies odebrany interwencyjnie. Karygodne, co go spotkało

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >