Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies skrzywdzony przez ludzi zostaje po raz pierwszy pogłaskany. Jego reakcja doprowadza do łez
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 28.09.2019 14:08

Pies skrzywdzony przez ludzi zostaje po raz pierwszy pogłaskany. Jego reakcja doprowadza do łez

suczka
rebelcircus.com

Pies to ufne i kochające stworzenie. Powierza w ręce człowieka całe swoje życie i obdarowuje go niesamowitą miłością, wymagając bardzo niewiele w zamian. Niestety, ludzie często nadużywają tego zaufania. Pewien skrzywdzony piesek został po raz pierwszy pogłaskany. Do tej pory, wszystko, co spotykało go ze strony ludzi, było brutalne i okropne. Jego reakcja doprowadza do łez.

Niektórzy ludzie traktują zwierzęta w najgorszy wyobrażalny sposób. Całe szczęście, świat jest również pełny osób, którzy ratują te biedne stworzenia. Bernard został ocalony przez takich właśnie wolontariuszy. To tej pory, zwierzę nigdy nie zostało pogłaskane. Jego właściciele okrutnie się nad nim znęcali.

Skrzywdzony pies po raz pierwszy zostaje pogłaskany przez człowieka

Kiedy Bernard trafił do schroniska, był w okropnym stanie. Pies bał się wszystkiego i nie chciał zbliżać do ludzi. Jedyne, z czym mu się kojarzyli, to nieustanna przemoc. To zwierzę nigdy nie zostało przytulone czy pogłaskane przez kochającego właściciela. Ludzkie ręce zadawały mu tylko i wyłącznie ból i cierpienie.

Na początku wolontariusze starali się dawać psu przestrzeń, tak by w bezstresowym otoczeniu mógł przywyknąć do towarzystwa ludzi. Nie chcieli od razu zbytnio się do niego zbliżać, by zwierzę nie poczuło się przytłoczone i zagrożone. Jednak w końcu pies zaczął przyzwyczajać się do towarzystwa znanych mu już lepiej wolontariuszy.

pies

Bernard nie był przyzwyczajony do dobrych ludzi.

Najlepszy przyjaciel człowieka

Wolontariusze ze schroniska, do którego trafił Bernard, postanowili nagrać moment, w którym ten pies po raz pierwszy zostaje pogłaskany. To wzruszające, ale i smutne wideo, które dobitnie pokazuje, że to zwierzę jeszcze nigdy nie doświadczyło czegoś takiego.

W pierwszym momencie widać, że Bernard jest przerażony, kiedy zbliża się do niego człowiek. Zwierzę jest jednak spokojne, jedynie patrzy się na wolontariuszkę smutnymi oczami. Jednak po chwili zaczyna rozumieć, że nie spotka go nic złego. Pies został właśnie pogłaskany po raz pierwszy, ale teraz wolontariusze pewnie będą robić to cały czas — Bernard nie pozwoli im się oddalić.

pies

Całe szczęście, trafił do tego schroniska.

pies

Wolontariusze pomogą mu zostać szczęśliwym zwierzakiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyłudzili 7 mln złotych, sąd puścił ich wolno. Kuriozalny powód
  2. Katarzyna Skrzynecka nie chce brać ślubu kościelnego? Aktorka w mocnych słowach o Kościele
  3. Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna nie spodziewał się takich słów
  4. Iwona Pavlović ma powody do radości. Gratulacje spływają z całej Polski
  5. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora
  6. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata

źródła: youtube.com