Kojot z zabawkami i pies przy oknie
Źródło: YouTube/RM Videos

Pies nie może powstrzymać złości. Nietypowy gość ukradł mu zabawki, wideo jest przezabawne

31 Grudnia 2020

Pies nie może znieść widoku dzikiego zwierzęcia bawiącego się jego zabawkami na podwórku! Intruz zafundował sobie niezłą rozrywkę, nie będąc świadomym, że obserwuje go zdenerwowana właścicielka zabawek. Na całe szczęście suczka Penny była bezpieczna w domu i nie doszło do bezpośredniej konfrontacji. Udostępnione na YouTube nagranie reakcji zdenerwowanego psa bawi do łez!

Pies mógł tylko bezradnie stać w oknie i patrzeć na całą sytuację. Dzikie zwierzę, młody wilk lub kojot wtargnął do ogrodu przed domem, który był placem zabaw dla suczki Penny. Szybko namierzył leżące tam zabawki i postanowił się nimi pobawić, ku niezadowoleniu psa.

Piez zazdrosny o zabawki

Zwierzakowi od razu przypadły do gustu ulubione zabawki psa. Zapewne zdawał sobie sprawę, że do kogoś należały (dzikie zwierzęta mają doskonały węch), ale nic sobie z tego nie robił. Psi właściciel pluszowych miśków był nieobecny i to absolutnie satysfakcjonowało kojota.

Suczka Penny, która akurat była w domu razem ze swoimi właścicielami, szybko zorientowała się o obecności intruza. Na nagraniu widać, jak stała pod oknem, groźnie warcząc na dzikiego kuzyna.

Suczka była jednak bezsilna. Gdyby mogła, zapewne rozszarpałaby na kawałki bezczelnego zwierzaka! Na całe szczęście, właściciel nie dopuścił do bezpośredniej konfrontacji. Mogłoby się to bardzo źle skończyć i dla kojota, i dla suczki.

Właściciel psa miał niezły ubaw, patrząc na wygłupy dzikiego zwierzęcia. Psowaty podrzucał zabawki w powietrze, tańcował z nimi po ogródku i rzucał się na nie. Na sam koniec widać, jak kojot tak oszalał od tych wszystkich zabawek, że zaczął zaciekle gonić swój własny ogon!

Wstrząsające, w Sylwestra przyczepili kotu petardę do głowy. Tragiczny finałWstrząsające, w Sylwestra przyczepili kotu petardę do głowy. Tragiczny finałCzytaj dalej

- Biedny kojot, nigdy nie miał własnych zabawek i nagle trafiła mu się taka świetna okazja, by się pobawić - skomentował jeden z oglądających nagranie.

Pikanterii całemu filmikowi dodaje fakt, że całą sytuację obserwowała suczka Penny, rozjuszona właścicielka owych zabawek. Zapewne niezwykle żałowała wtedy, że zostawiła wszystkie zabawki na zewnątrz, na pastwę tego drapieżnika!

Jednak warczenie psa nie przenikało przez szyby i ściany domu. Kojot nic nie widział i nie słyszał, więc w najlepsze bawił się dalej. Właściciel próbował uspokoić psa i uświadomić mu, że nie może nic zrobić z intruzem, ale zdaje się, że to tylko bardziej denerwowało Penny.

Kojot czy wilk?

- Nie jestem pewna, czy to jest kojot... Ten osobnik wygląda raczej jak młody wilk, albo może jakaś hybryda? - Zwróciła uwagę nie jedna z oglądających nagranie. Faktycznie, zwierzę jest całkiem duże i umaszczone jak wilk. Inny internauta pospieszył jednak z wyjaśnieniem.

- Kojoty mogą się różnić w wyglądzie w zależności od miejsca zamieszkania. Te żyjące na wschodzie będą większe i będą miały krótsze uszy (z wyglądu bardziej wilcze), a kojoty zachodnie będą szczuplejsze i będą miały dłuższe uszy. Drapieżniki ze wschodu to tak naprawdę hybrydy kojotów z wilkami, ale w większej mierze posiadają DNA kojotów.

Niezależnie od tego, jakie zwierzę ukradło suczce zabawki, widać było, że bardzo jej się to nie podoba. Rozbawiony właściciel nie był w stanie wytłumaczyć jej, że nie może wypuścić jej na podwórko - ta konfrontacja nie zakończyłaby się dobrze!

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł