Swiatzwierzat.pl
Kojot z zabawkami i pies przy oknie

YouTube/RM Videos

Pies nie może powstrzymać złości. Nietypowy gość ukradł mu zabawki, wideo jest przezabawne

31 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Ewa Nalepa

Udostępnij:

Pies nie może znieść widoku dzikiego zwierzęcia bawiącego się jego zabawkami na podwórku! Intruz zafundował sobie niezłą rozrywkę, nie będąc świadomym, że obserwuje go zdenerwowana właścicielka zabawek. Na całe szczęście suczka Penny była bezpieczn

Pies mógł tylko bezradnie stać w oknie i patrzeć na całą sytuację. Dzikie zwierzę, młody wilk lub kojot wtargnął do ogrodu przed domem, który był placem zabaw dla suczki Penny. Szybko namierzył leżące tam zabawki i postanowił się nimi pobawić, ku niezadowoleniu psa.

Piez zazdrosny o zabawki

Zwierzakowi od razu przypadły do gustu ulubione zabawki psa. Zapewne zdawał sobie sprawę, że do kogoś należały (dzikie zwierzęta mają doskonały węch), ale nic sobie z tego nie robił. Psi właściciel pluszowych miśków był nieobecny i to absolutnie satysfakcjonowało kojota.

Suczka Penny, która akurat była w domu razem ze swoimi właścicielami, szybko zorientowała się o obecności intruza. Na nagraniu widać, jak stała pod oknem, groźnie warcząc na dzikiego kuzyna.

Suczka była jednak bezsilna. Gdyby mogła, zapewne rozszarpałaby na kawałki bezczelnego zwierzaka! Na całe szczęście, właściciel nie dopuścił do bezpośredniej konfrontacji. Mogłoby się to bardzo źle skończyć i dla kojota, i dla suczki.

Właściciel psa miał niezły ubaw, patrząc na wygłupy dzikiego zwierzęcia. Psowaty podrzucał zabawki w powietrze, tańcował z nimi po ogródku i rzucał się na nie. Na sam koniec widać, jak kojot tak oszalał od tych wszystkich zabawek, że zaczął zaciekle gonić swój własny ogon!

- Biedny kojot, nigdy nie miał własnych zabawek i nagle trafiła mu się taka świetna okazja, by się pobawić - skomentował jeden z oglądających nagranie.

Pikanterii całemu filmikowi dodaje fakt, że całą sytuację obserwowała suczka Penny, rozjuszona właścicielka owych zabawek. Zapewne niezwykle żałowała wtedy, że zostawiła wszystkie zabawki na zewnątrz, na pastwę tego drapieżnika!

Jednak warczenie psa nie przenikało przez szyby i ściany domu. Kojot nic nie widział i nie słyszał, więc w najlepsze bawił się dalej. Właściciel próbował uspokoić psa i uświadomić mu, że nie może nic zrobić z intruzem, ale zdaje się, że to tylko bardziej denerwowało Penny.

Kojot czy wilk?

- Nie jestem pewna, czy to jest kojot... Ten osobnik wygląda raczej jak młody wilk, albo może jakaś hybryda? - Zwróciła uwagę nie jedna z oglądających nagranie. Faktycznie, zwierzę jest całkiem duże i umaszczone jak wilk. Inny internauta pospieszył jednak z wyjaśnieniem.

- Kojoty mogą się różnić w wyglądzie w zależności od miejsca zamieszkania. Te żyjące na wschodzie będą większe i będą miały krótsze uszy (z wyglądu bardziej wilcze), a kojoty zachodnie będą szczuplejsze i będą miały dłuższe uszy. Drapieżniki ze wschodu to tak naprawdę hybrydy kojotów z wilkami, ale w większej mierze posiadają DNA kojotów.

Niezależnie od tego, jakie zwierzę ukradło suczce zabawki, widać było, że bardzo jej się to nie podoba. Rozbawiony właściciel nie był w stanie wytłumaczyć jej, że nie może wypuścić jej na podwórko - ta konfrontacja nie zakończyłaby się dobrze!

Zobacz nagranie:

Źródło: pawmygosh.co

Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >
Pies w Poznaniu

Psy

Pies biegał po skrzyżowaniu w samym centrum miasta. Służby nie miały litości dla właściciela

Czytaj więcej >