Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies został postrzelony cztery razy, gdy próbował ratować właściciela. Teraz walczy o życie
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 27.10.2019 13:22

Pies został postrzelony cztery razy, gdy próbował ratować właściciela. Teraz walczy o życie

pies
gofoundme.com

Pies udowodnił, że jego miłość do właściciela jest bezgraniczna. Zwierzak został postrzelony cztery razy, w momencie, gdy próbował ratować jednego z członków swojej rodziny. Na ten moment bohaterski zwierzak walczy o życie. Aż trudno uwierzyć w to, czego dokonał.

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka – z tym zgodzi się prawdopodobnie każdy właściciel czworonoga. Oprócz tego, że do mieszkania wnosi masę radości, jest wierny, a dla swoich domowników zrobi wszystko. Ogromnym heroizmem, którego mógłby uczyć się od niego niejeden człowiek jest Rex, dwuletni owczarek niemiecki.

Pies uratował życie właściciela

Rex wraz z rodziną zamieszkuje w Des Moines w stanie Waszyngton. Wraz ze swoim 16-letnim przyjacielem Javierem Mercado byli sami w mieszkaniu, gdy pojawili się w nim włamywacze.

Pies

Pies chciał uratować swojego właściciela.

Chłopiec niemalże natychmiast schował się w szafie znajdującej się w sypialni. Mocno trzymał swojego czworonożnego przyjaciela, aby ten pod żadnym pozorem nie zaczął szczekać. Jednak instynkt psa obronnego okazał się silniejszy. Zwierzak zbiegł na dół, aby odstraszyć i wypędzić rabusiów. To, co się wydarzyło przeszło jego najśmielsze oczekiwania. Włamywacze zaczęli go mocno bić i kopać. Nie miał wyjścia, musiał powrócić do swojego właściciela.

Sam przeszedł prawdziwe katusze

Po chwili jednak zjawili się tam też nieoproszeni goście. Kolejna próba ataku okazała się katastrofą. Tym razem jednak włamywacze zachowywali się o wiele agresywniej. Zwierzak został czterokrotnie postrzelony.

Po całym zajściu psiak, aby przeżyć, potrzebował natychmiastowej pomocy. Susy, ciotka Javiera, o pomoc poprosiła użytkowników serwisu gofoundme.

– Życie Rexa zależy od operacji, którą będzie musiał przejść… Nasza rodzina nie może pozwolić umrzeć naszemu bohaterowi, który walczył do ostatnich sił, by ochronić mojego siostrzeńca – napisała kobieta.

Pies swoją historią poruszył cały świat. Cel zbiórki został przekroczony sześciokrotnie w związku czym pozostałe pieniądze przeznaczone zostaną na inne zwierzaki znajdujące się potrzebie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pies

Został postrzelony 4 razy.

Pies

Jego życie stanęło pod znakiem zapytania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły
  3. 13-letnia dziewczynka została skrzywdzona przez mężczyznę. Po powrocie ze szpitala czekał na nią list
  4. Gwiazda TVN zrezygnowała z opieki nad córeczką? „Możecie mnie osądzać”
  5. Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju
  6. Ogromny Dog nagle ruszył w kierunku maleńkiego szczeniaczka chihuahua. Nagranie odbiera mowę