Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Wzięła psa ze schroniska. Pierwszej nocy obudziła się i na niego spojrzała, zalała się łzami
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 21.12.2019 17:17

Wzięła psa ze schroniska. Pierwszej nocy obudziła się i na niego spojrzała, zalała się łzami

pies
youtube.com/ArrowDogRescue

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Niestety, w drugą stronę nie zawsze działa to tak pięknie. Ludzie często zawodzą swoich czworonożnych towarzyszy, okrutnie je traktując i porzucając. Ta suczka w swoim życiu przeszła przez prawdziwe piekło. Kiedy została adoptowana, jej zachowanie doprowadziło do łez nową właścicielkę.

Chociaż wszyscy chcielibyśmy, żeby wszystkie zwierzęta na świecie były zdrowe i szczęśliwe, a ich opiekunowie odpowiedzialni, świat nie działa niestety w taki sposób. Schroniska wciąż są przepełnione, a wiele zwierząt przebywających w nich, dokładnie jak ten pies, straumatyzowane i obawiające się każdego kontaktu z ludźmi. Na całe szczęście, ich historie mogą dobrze się zakończyć!

Pies bał się własnego cienia

Kiedy Niya trafiła do schroniska, suczka była w przerażającym stanie. Na pysku miała liczne rany, prawdopodobnie po uderzeniach ciężkim przedmiotem, została też podrzucona tam przez właściciela. Pies był nieufny i bardzo nerwowy, bojąc się kontaktu z ludźmi, który tak okrutnie go potraktowali.

Kiedy suczka została adoptowana przez Kimberly, zwierzę wciąż bało się swojego cienia. Nieufna i przerażona, nie była w stanie zrobić nawet kroku, sparaliżowana strachem. Kobieta musiała nosić zwierzę wszędzie. Ze schroniska do swojego samochodu, z niego do mieszkania. Kiedy tylko tam weszły, pies schował się w kącie i nie ruszył stamtąd przez cały dzień.

Pierwsza zmiana

Kiedy nadszedł wieczór, pies nadal nie ruszył się ze swojego posłania w kącie, skąd bacznie obserwował nową właścicielkę, Kimberly zostawiła mu w pobliżu jedzenie i wodę, a sama położyła się spać. W środku nocy obudził ją oddech suczki na ręku. Zaspana kobieta odruchowo pogłaskała pieska i przemówiła do niego w łagodnych słowach. Uspokojona Niya wróciła do spania.

Kimberly nie mogła opanować wzruszenia kiedy zobaczyła reakcję suczki. Ten proces powtarzał się w nocy jeszcze kilka razy. Niya widocznie chciała się upewnić, że Kimberly wciąż tam jest i nie zostawi jej samej. Tak źle potraktowany wcześniej pies był również spragniony czułości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suczka

Suczka była przerażona, kiedy trafiła do Kimberly.

suczka

Teraz jest radosnym pieskiem.

suczka

Niya przeżyła w życiu piekło.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój pupil przykłada głowę do ściany? Natychmiast zabierz go do weterynarza
  2. Czy koty czują nasze emocje? Fakty i mity na temat mruczków
  3. Facet włożył palce do dziury, którą zauważył w ziemi. Pożałował swojej decyzji, nie przewidział tego, co się zaraz stanie
  4. Pies udawał martwego, żeby zostać dłużej na spacerze. Jego zachowanie rozkłada na łopatki
  5. 6 największych ras kotów na świecie. Numer 3 przebija wszelkie granice

źródła: pikio.pl