kot na stole
Źródło: youtube/ShimomuraIzumi

Pies podbiegł do kota, nagle wydarzyła się tragedia. Drugi mruczek nie pozostał obojętny

2 Grudnia 2020

Najlepsi przyjaciele na świecie – pies i kot – przebywali spokojnie razem w ogródku. Przyłączył się do nich także kolejny rudzielec. Pies ochoczo przyszedł się przywitać z nowym znajomym, jednak nie skończyło się to dla niego najlepiej. Z pomocą przybył jego przyjaciel.

Uroczy, niczego nie spodziewający się psiak chciał tylko grzecznie się przywitać z przybyszem. Niestety, rudy kot nie odebrał tego pozytywnie – zapewne niesłusznie myślał, że pies chce mu zrobić krzywdę. Doszło do poważnej sprzeczki. Jak pies z kotem, można by pomyśleć, patrząc na to nieprzyjemne spotkanie.

Z ostatniej chwili. Norki zarażone koronawirusem na wolności, 100 osobnikom udało się uciecZ ostatniej chwili. Norki zarażone koronawirusem na wolności, 100 osobnikom udało się uciecCzytaj dalej

Obcy nie chciał się zaprzyjaźnić

Pies na widok nieznajomego radośnie zamerdał ogonem i przyszedł się z nim przywitać. Kot jednak najwyraźniej poczuł dyskomfort, gdy ten ostrożnie – jak na psa przystało – zaczął go obwąchiwać. Obcy uznał to za atak. Zaczął się agresywnie bronić.

Rudy kot zaraz się obrócił i łapami uzbrojonymi w ostre pazury uderzył psa! Biedny psiak szybko się wycofał, by znów przypadkiem nie dostać w nos. Ale to, co stało się chwilę później, zwala z nóg.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Dowód prawdziwej przyjaźni

Szylkretowy kot, który do tej pory spokojnie obserwował całe zajście w ogrodzie, nie pozostał obojętny na widok bliskiego mu, skrzywdzonego przyjaciela. Natychmiast rzucił się do ataku na agresywnego rudzielca!

W powietrzu fruwała sierść, gdy doszło do niebezpiecznej bójki na pazury między dwoma kotami! Obcy przecież nie mógł tak po prostu odejść, zadowolony ze swojego zwycięstwa w niesłusznym pojedynku. Dostał solidne bęcki od szylkretowego przyjaciela psa i tym samym niezłą nauczkę, że nie ma co z nimi więcej zadzierać.

Na szczęście w wyniku sprzeczki nikt poważnie nie ucierpiał. No, chyba że mowa o dumie rudego – bo ten faktycznie ma teraz sporo do przemyślenia.

Zobacz wideo:

Nagrała, jak mruczek rzuca się z zębami na pupę właściciela. Reakcja sprośnego zwierzaka bawi do łezNagrała, jak mruczek rzuca się z zębami na pupę właściciela. Reakcja sprośnego zwierzaka bawi do łezCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: youtube

Następny artykuł