Swiatzwierzat.pl
kot na stole

youtube/ShimomuraIzumi

Pies podbiegł do kota, nagle wydarzyła się tragedia. Drugi mruczek nie pozostał obojętny

2 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Ewa Nalepa

Udostępnij:

Najlepsi przyjaciele na świecie – pies i kot – przebywali spokojnie razem w ogródku. Przyłączył się do nich także kolejny rudzielec. Pies ochoczo przyszedł się przywitać z nowym znajomym, jednak nie skończyło się to dla niego najlepiej.

Uroczy, niczego nie spodziewający się psiak chciał tylko grzecznie się przywitać z przybyszem. Niestety, rudy kot nie odebrał tego pozytywnie – zapewne niesłusznie myślał, że pies chce mu zrobić krzywdę. Doszło do poważnej sprzeczki. Jak pies z kotem, można by pomyśleć, patrząc na to nieprzyjemne spotkanie.

Obcy nie chciał się zaprzyjaźnić

Pies na widok nieznajomego radośnie zamerdał ogonem i przyszedł się z nim przywitać. Kot jednak najwyraźniej poczuł dyskomfort, gdy ten ostrożnie – jak na psa przystało – zaczął go obwąchiwać. Obcy uznał to za atak. Zaczął się agresywnie bronić.

Rudy kot zaraz się obrócił i łapami uzbrojonymi w ostre pazury uderzył psa! Biedny psiak szybko się wycofał, by znów przypadkiem nie dostać w nos. Ale to, co stało się chwilę później, zwala z nóg.

Dowód prawdziwej przyjaźni

Szylkretowy kot, który do tej pory spokojnie obserwował całe zajście w ogrodzie, nie pozostał obojętny na widok bliskiego mu, skrzywdzonego przyjaciela. Natychmiast rzucił się do ataku na agresywnego rudzielca!

W powietrzu fruwała sierść, gdy doszło do niebezpiecznej bójki na pazury między dwoma kotami! Obcy przecież nie mógł tak po prostu odejść, zadowolony ze swojego zwycięstwa w niesłusznym pojedynku. Dostał solidne bęcki od szylkretowego przyjaciela psa i tym samym niezłą nauczkę, że nie ma co z nimi więcej zadzierać.

Na szczęście w wyniku sprzeczki nikt poważnie nie ucierpiał. No, chyba że mowa o dumie rudego – bo ten faktycznie ma teraz sporo do przemyślenia.

Zobacz wideo:

[EMBED-3186]

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >