Swiatzwierzat.pl
owczarek niemiecki z trampoliną

Facebook/The Pet Collective

Owczarek niemiecki chciał wskoczyć na trampolinę. Nie przewidział jednego

5 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Ewa Nalepa

Udostępnij:

Pewien owczarek niemiecki radośnie biegł w stronę swojego pana. Chciał do niego dołączyć i poskakać z nim na trampolinie. Jednak po drodze coś poszło nie tak - najwyraźniej z nadmiaru entuzjazmu pies zapomniał o pewnym, dość istotnym szczególe.

Pochłonięty zabawą i bieganiem po podwórku owczarek niemiecki w pewnym momencie dostrzega swojego pana na trampolinie. Zapewne pomyślał sobie, jak wspaniale byłoby do niego dołączyć i poskakać razem. Wszystko wygląda pięknie i jak z bajki, oprócz jednego - zakończenia.

Entuzjazm uśpił czujność owczarka

Rozradowany owczarek niemiecki z entuzjazmem chciał dołączyć do swojego pana i pobawić się razem z nim na trampolinie. Przecież to najfajniejsza rzecz na świecie! Pies biegnie i rozpędza się w stronę nagrywającego człowieka. Owczarek wykonuje zgrabny wyskok na trampolinę i ląduje dokładnie tam, gdzie powinien. Albo prawie dokładnie... w gruncie rzeczy wskoczyć na nią - wskoczył, tylko zapomniał o pewnym, dość istotnym szczególe.

Trampolina jest tak skonstruowana, by można było bezpiecznie na niej skakać. Zatem, by nie zrobić sobie na niej krzywdy i np. z niej nie spaść, dookoła niej jest zamontowana cienka siatka. Oprócz tego, że chroni ona przed wypadnięciem z trampoliny podczas szalonych zabaw, na nagraniu okazuje się, że chroni ona także ludzi siedzących w środku przed nadciągającymi psami. I to niezwykle skutecznie!

Owczarek niemiecki prawie wszystko zrobił dobrze. Zapomniał tylko o tym drobnym szczególe, czyli siatce, w którą biedak z impetem wpada. Psiak wcisnął się w nią cały, na genialnym nagraniu w zwolnionym tempie widzimy jak siła rozpędu wciska jego pyszczek i łapy w sieć, nie dając przejść do trampoliny.

Owczarek niemiecki się rozczarował

Owczarek musiał odczuć wielkie rozczarowanie, gdy okazało się, że magiczna, niewidzialna dla niego bariera uniemożliwiła mu przejście. Ale psiak się nie poddaje, przecież jakoś musi dać się tam wejść!

Zawiedziony piesek wpadł więc na pomysł, żeby okrążyć trampolinę. Musi być w niej przecież jakieś tajemne przejście, by dostać się do człowieka i móc się z nim pobawić. W zasadzie to owczarek miał dobry pomysł z poszukiwaniem tajemnego przejścia. Rzecz w tym, że zaczął okrążać trampolinę... w złą stronę. Upragnione wejście było dosłownie metr po jego prawej, a psiak poszedł w lewo.

Internauci oszaleli na punkcie tego wideo. Komentarze tylko podkręcają atmosferę, oto kilka z nich:

- Cóż za doskonały skok!

- Obejrzałem to już milion razy! Czy uda mu się w końcu wejść na trampolinę, zanim nagranie się skończy?

Miejmy tylko nadzieję, że ta drobna wpadka nie zniechęci tego owczarka do dalszego korzystania z trampoliny. Tylko następnym razem musi pamiętać, żeby poprosić kogoś o mapę, albo porządną nawigację do niej. Tajemne wejście najwyraźniej okazuje się być zbyt tajemne!

Zobacz wideo:

źródło: Facebook/The Pet Collective

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >