Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Czym przejmujesz się w życiu najbardziej? Psychotest ze zwierzętami zdradzi ci prawdę
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 11.09.2020 02:00

Czym przejmujesz się w życiu najbardziej? Psychotest ze zwierzętami zdradzi ci prawdę

obrazek
fot. pinterest.com

Obrazek przedstawiający dzikie zwierzęta jest częścią psychotestu, który w krótkim czasie zdobył wielką popularność w sieci. Wszystko dlatego, że dzięki niemu łatwo dowiedzieć się, co tak naprawdę skrywają nasze najskrytsze myśli.

Psychotest w nieskomplikowany sposób odpowie na pytanie, co skrywa się w Twojej podświadomości i czym w życiu przejmujesz się najbardziej. Na wykonanie go potrzeba zaledwie kilka sekund. Masa użytkowników już zdążyła się przekonać o jego niewiarygodnej zgodności z rzeczywistością, dlatego Ty również nie czekaj i sprawdź, co kryje się w Twojej głowie. Z pewnością dowiesz się o sobie niesamowitych rzeczy. 

Co pierwsze zauważyłeś/aś na obrazku?

Spójrz na poniższy obrazek i zastanów się, które z przedstawionych zwierząt jako pierwsze rzuciło Ci się w oczy. To proste zadanie wyjawi Twoje największe zmartwienia. 

psychotest
psychotest

Obrazekimgur.com

Udało się? Czas poznać rozwiązanie. 

Jeśli jako pierwsze zauważyłeś przesiadujące na drzewie pantery to oznacza to, że Twoim największym zmartwieniem są relacje osobiste. Prawdopodobnie zastanawiasz się, w jakim kierunku powinna zmierzyć bliska Ci relacja z przyjacielem, członkiem rodziny czy ukochaną osobą. Najlepszym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa, aby wyjaśnić, co tak naprawdę czujecie. Nawet sytuacja, która pozornie wydaje się być bez wyjścia może niespodziewanie ulec wielkiej zmianie i wyjść na lepsze. Wystarczy zaufanie i szczerość.

Jeśli to lwy zwróciły Twoją uwagę w pierwszej kolejności to znak, że obawiasz się odpowiedzialności i być może odwlekasz w czasie moment, gdy trzeba będzie skonfrontować się z konsekwencjami pewnych czynów. Do tej pory pomoc innym zawsze była priorytetem i wysuwała się na pierwszy plan, lecz w tej chwili najważniejsze, byś zaznał odpoczynku i przemyślał swój następny krok. Po prostu potrzebujesz więcej wolnego czasu. 

Twój wzrok skierował się ku pijącym ze źródła zebrom? Oznacza to, że głowę mogą zajmować Ci zmartwienia dotyczące własnego zdrowia lub samopoczucia bliskiej osoby. Nie pozwól, aby negatywne myślenie wpędziło Cię w nieprzemijające przygnębienie. Wcale nie polepszy to sytuacji, a tylko osłabi Twój organizm. Potraktuj to jako motywację do działania, aby prowadzić zdrowy tryb życia i zarażać nim ludzi wokół. 

Od razu zauważyłeś żyrafy w tle? To z pewnością świadczy o tym, że martwi Cię stabilność finansowa lub praca, którą się zajmujesz. Współcześnie wielu pracowników przejmuje się swoją karierą oraz obowiązkami zawodowymi nawet poza godzinami pracy. Warto skupić się na tym, aby utrzymać w życiu równowagę i nie mieszać spraw zawodowych z prywatnymi. Wykonuj swoje obowiązki w rzetelny sposób, a wkrótce zauważysz wielką poprawę. 

Rajski ptak w górnej części obrazka to zwierzę, od którego nie mogłeś oderwać wzroku? Symbolizuje on zagubienie we współczesnym świecie, gdzie każdy co chwila zasypywany jest nowymi informacjami i ciągle gdzieś pędzi. Przebodźcowanie może wywoływać niechęć do rozmowy w cztery oczy i wycofanie się do bezpiecznego miejsca w czterech ścianach. Nie tędy droga, dlatego postaraj się wyjść ze swojej strefy komfortu i wyjdź pierwszy z inicjatywą spotkania. 

Wzbijający się do lotu żuraw oznacza tylko jedno - przejmujesz się samotnością. Być może czujesz, że zaufanie nowym znajomym nie jest rzeczą, która przychodzi Ci z łatwością. Nosisz w sobie wiele negatywnych emocji, którym nie potrafisz dać ujścia. Daj ludziom szansę, bo nie każdy ma wobec Ciebie złe intencje. Otwarcie się na innych i przyznanie do słabości to oznaki wielkiej odwagi, z której powinieneś być dumny. 

Czy wyniki psychotestu okazały się być trafne? Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się czegoś interesującego.

źródło: papilot.pl