Swiatzwierzat.pl
Nowofundlanczyk

youtube/raisingFISHERmen

Gigantyczny nowofundland próbuje wdrapać się kobiecie na kolana. Nie wszystko poszło po jego myśli

7 Listopada 2020

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Nowofundland chyba zapomniał, że nie jest już malutkim szczeniaczkiem. Przytulaśny czworonóg bardzo chciał okazać swojej pani miłość, dlatego postanowił wejść jej na kolana. Efekt jego starań dosłownie zwala z nóg!

Nowofundland to pies, którego zdecydowanie można okrzyknąć mianem wyjątkowego. Na tle innych czworonogów wyróżnia się przede wszystkim swoim masywnym rozmiarem i grubą sierścią przypominającą niedźwiedzie futro. Rzadko który pies jest w stanie osiągnąć tak gigantyczne rozmiary, jak przedstawiciele tej oto rasy, choć nie zawsze są oni świadomi swojej imponującej postury. 

Nowofundland chce wskoczyć kobiecie na kolana

Nowofundland to duży, pokryty gęstym, grubym futrem, mającym izolować go od zimnej wody pies o zrównoważonym charakterze i umiarkowanym temperamencie. Chociaż na pierwszy rzut oka ich postura może onieśmielać, to osoby, które napotkają na swojej drodze nowofundlandy, nie powinny mieć żadnych powodów do zmartwień.

Psiaki tej rasy są jednymi z najbardziej spokojnych, cierpliwych i pozbawionych agresji czworonogów, jakie chodzą po naszej planecie. Znakomicie odnajdują się w roli towarzysza zarówno dorosłych, jak i najmłodszych członków rodziny.

Wielu miłośników zwierząt decyduje się właśnie na tę rasę, zdając sobie sprawę z faktu, iż nowofundlandy są zwykle bardzo łatwe do ułożenia i nie mają skłonności do wyrządzania szkód w domu. Jednakże czasem przypadkowo potrafią wykręcić właścicielom niewiarygodne numery.

Właścicielka gigantycznego, kruczoczarnego przedstawiciela rasy nowofundlanczyk o imieniu Boss przywykła do tego, że jej pupilowi zdarza się zapomnieć, że nie waży tyle, co malutki szczeniaczek. Psiak nie jest wcale leciutki, lecz nie przeszkadza mu to w tym, aby każdego dnia okazywać swojej pani czułość poprzez wchodzenie jej na kolana.

Piesek jest największym fanem uścisków

Boss zdecydowanie wie, gdzie znajduje się jego ulubione miejsce w mieszkaniu. Są to oczywiście kolana jego najdroższej opiekunki, która ma w zwyczaju relaksować się w niskim fotelu. Kiedy towarzyski zwierzak zwęszy okazję do wspólnego przytulania, od razu rusza na drobną kobietę i opiera się o nią całym ciężarem!

Właścicielka uczuciowego psiska pochwaliła się wygłupami swojego pupila na platformie Youtube. Na opublikowanym nagraniu od razu widać, że czworonóg nie przepuści żadnej okazji, aby ucałować swoją panią i będzie ją męczył, dopóki nie odwzajemni jego pieszczot.

Roześmiana kobieta nie jest w stanie mu odmówić. Przez kilka chwil klepie Bossa po plecach i wtula się w jego mięciutkie futerku, a gdy ten jest wreszcie zadowolony, wypuszcza ją z uścisku i odchodzi na swoje miejsce. 

Zabawne wideo to absolutny hit Internetu, który do tej pory został odtworzony miliony razy. Nie ma co się dziwić, w końcu atak miłości w wykonaniu nowofundlanczyka to coś, co potrafi skutecznie poprawić humor nawet w najgorszy możliwy dzień!

źródło: wamiz.pl

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >