Nie żyje sowa płomykówka, zamordowano też sprawczynię
Źródło: Unsplash/Sean McGee

Pochwaliła się zdjęciem z sową. Kilka dni później wydarzyła się ogromna tragedia

17 Grudnia 2020

Mileydis Aldana pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z martwą sową. Kobieta prawdopodobnie sama zabiła zwierzę, a później pozbawiła je głowy. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Kilka dni później znaleziono Aldanę martwą. Czy ma to związek ze zdjęciem?

Do zdarzenia doszło w Corozal w Kolumbii. To właśnie tam mieszkała 21-letnia Mileydis Aldana, która pochwaliła się w internecie zdjęciem z nieżyjącą sową płomykówką. Po publikacji fotki w sieci zawrzało. Znajomi i obcy internauci nie pozostawali na kobiecie suchej nitki. Choć nie wiadomo, w jaki sposób Aldana weszła w posiadanie sowy, jedno jest pewne, głowę odcięła jej nożem! Bezbronny ptak prawdopodobnie został pozbawiony życia w okrutny sposób.

Nie żyje 21-letnia kobieta, która zabiła sowę

To, co zrobiła kobieta jest niewyobrażalnym grzechem wobec natury. Zdaniem niektórych karma wróciła do kobiety pół roku później. Pewnego dnia stało się coś okropnego. Aldana została zapadnięta. Zginęła w okropny sposób.

W niedzielę,13 grudnia 2020 roku rodzina Aldany znalazła jej ciało pod domem. Jak ustaliła policja, kobieta uciekała ze swojego auta przed napastnikami z głośnym krzykiem. Odgłosy słyszeli świadkowie, jednak nikt nie zareagował. Aldana miała uciekać przed 2 osobami, które goniły ją na motocyklu. Jedna z osób trzymała w broń w ręku. Przerażający pościg zakończył się tuż pod drzwiami do domu kobiety, gdzie zabójca oddał do niej 6 strzałów. Aldana nie zdążyła wejść do środka i zabarykadować się przed napastnikami. Prawdopodobnie zginęła na miejscu.

Bliscy, gdy znaleźli ją po strzelaninie, szybko zawieźli ją do szpitala. Lekarze jednak potwierdzili zgon, nic nie dało się już zrobić. Pozostaje jedynie odnaleźć sprawców i ustalić dokładnie przyczyny tego zdarzenia.

Jak obliczyć wiek psa? Rasy małe i duże inaczej przelicza się na Jak obliczyć wiek psa? Rasy małe i duże inaczej przelicza się na "ludzkie lata"Czytaj dalej

Policja poszukuje sprawców

Policjanci poszukują obecnie sprawców, którzy zabili kobietę. Sprawa jest w toku, jednak nie ma zbyt wielu śladów.

Zdaniem internatów kobieta naraziła się mocno zagorzałym obrońcom przyrody, którzy chcieli wymierzyć sprawiedliwość. Czy taka była prawda? Mogło również chodzić o prywatne porachunki. Na razie pozostaje czekać na opinię policjantów.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródło: o2.pl

Następny artykuł