Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Natalia Szroeder pokazała swojego ukochanego pupila. W komentarzach zachwyt
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 13.04.2022 15:49

Natalia Szroeder pokazała swojego ukochanego pupila. W komentarzach zachwyt

Natalia Szroeder
instagram/natalia_szroeder

Natalia Szroeder opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie wraz z miłością swojego życia. Nie chodzi jednak o jej partnera Kubę Grabowskiego, znanego pod pseudonimem Quebonafide, lecz puchatego pupila imieniem Imbir. Fani zasypali wokalistkę komplementami.

Natalia Szroeder to polska piosenkarka i autorka tekstów, która od najmłodszych lat pragnęła koncertować na wielkiej scenie. Jej marzenie się spełniło, gdyż drzwi do świata showbiznesu otworzył jej występ w słynnym programie TVP1 – “Od przedszkola do Opola” czy "Szansa na sukces". Obecnie artystka wydaje kolejne single i pracuje nad nową płytą. Pomimo napiętego grafiku, Szroeder pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chociaż dba o swoją prywatność i dozuje informacje z życia prywatnego, na jednym z najnowszych zdjęć widzimy ją wraz z najmłodszych członkiem rodziny, którego kocha całym sercem.

Piękna Natalia Szroeder pozuje z równie urodziwym pupilem

6 marca 2020 roku Szroeder podzieliła się z fanami radosną nowiną o tym, że jej rodzina się powiększyła. Pod opieką wokliastki znalazł się szczniak maltańczyka, kiedy miał zaledwie kilka dni. Na jednym ze zdjęć widać, jak wokalistka czule go obejmuje, gdy wciąż mieścił się w dłoniach.

Imbir, bo takie imię nosi pupil, zdążył już sporo urosnąć, ale w dalszym ciągu zachował szczenięcy urok i wciąż potrafi skraść serce jednym spojrzeniem. Zdecydowanie widać to na najnowszej fotografii, gdzie wraz z opiekunką relaksuje się w domowym zaciszu i rozmarzony (albo zwyczajnie śpiący) spogląda w kamerę.

Fani nie pozostawili zdjęcia piosenkarki i jej pupila bez komentarza. Oprócz komplementów w postaci "słodkości", "cudowności" czy "uroczości", pojawiło się żartobliwe pytanie:

- Tak się zastanawiam, które spojrzenie jest ciekawsze? - pyta jedna z fanek wokalistki.

Inna osoba dopytuje: "To Florian czy Imbirek?", mając na myśli czworonożnego podopiecznego rodziny Szroder, który także jest maltańczykiem.

Imbir stale towarzyszy swojej opiekunce

Natalia wydaje się być zakochana bez pamięci w swoim czworonożnym przyjacielu. Biały, puchaty piesek towarzyszy jej podczas sesji zdjęciowych, występów w programie "The Four. Bitwa o sławę!", gdzie pełni rolę jurorki, a także wyjazdów na ferie zimowe.

A jak Wam podobają się maltańczyki? Może sami macie podobnego kolegę w domu? Jeśli tak, to pochwalcie się zdjęciami w komentarzach, a my już nie możemy doczekać się kolejnych ujęć Imbira!

Źródło: instagram/natalia_szroder

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!