Natalia Siwiec i smutna Mia
Źródło: instagram.com/nataliasiwiec.official/

Wielki dramat w rodzinie Natalii Siwiec. Córeczka gwiazdy jest zrozpaczona, wszystko przez śmierć pieska

4 Grudnia 2020

Śmierć pupila nigdy nie jest lekkim przeżyciem. Jednak o ile dorosły jakoś przetrawi tę stratę, jak wytłumaczyć ją dziecku? Taki dylemat ma obecnie Natalia Siwiec. Mała Mia jest zrozpaczona po utracie ukochanego pieska.

Natalia Siwiec podzieliła się na Instagramie nagraniami z udziałem 3-letniej Mii. Dziewczynka bardzo przeżyła śmierć pieska, Gucia, który, został w Polsce, gdy rodzina wyjechała na wakacje. Niestety, w czasie rodzinnego urlopu, Gucio, który od lat towarzyszył Natalii na salonach, odszedł.

Udawała, że zasnęła. Wtedy jej golden retriever udowodnił, że jest najlepszym przyjacielemUdawała, że zasnęła. Wtedy jej golden retriever udowodnił, że jest najlepszym przyjacielemCzytaj dalej

Dramat u Natalii Siwiec

Celebrytka słynie z miłości do podróży i wakacji i obecnie przebywa poza granicami Polski z ukochaną córką Mią i mężem. Niestety, w czasie ich pobytu, w ich rodzinnym domu doszło do tragedii.

Piesek Natalii, chihuahua o imieniu Gucio odszedł. Jego śmierć bardzo przeżyła zwłaszcza córeczka instagramerki.

Mama nagrała, jak 3-latka płacze za pieskiem. Na InstaStories gwiazdy pojawiło się nagranie, na którym widać, jak smutna Mia puszcza melancholijną muzykę, a spytana, co się stało wyznała, że chodzi o Gucia.

- Bardzo go kocham i bardzo tęsknię za nim - wyznała 3-latka rodzicom.

Natalia Siwiec chciała jakoś rozweselić córeczkę, ale na próżno.

- Chciałabym, żeby tutaj przyszedł - słyszymy z ust córki celebrytki.

- A nie czujesz, że on tu jest trochę z tobą? - zapytał tata Mii, na co córka odpowiedziała, że już go nie ma.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Sławny pies Natalii Siwiec, Gucio nie żyje

Mama także próbowała przekonać 3-latkę, że Gucio, mimo że odszedł za tęczowy most, wciąż jest z nią duszą, jednak zasmucona Mia nie dała się nabrać na takie gadanie.

Śmierć pupila zawsze jest trudna, zwłaszcza dla małego dziecka, które nie rozumie, dlaczego zwierzak musiał odejść. Natalia Siwiec spytała później córkę, czy nie chciałaby mieć kolejnego pieska, na co Mia odparła:

- Tak, ale który nie umiera.

Sławnej mamie nie udało się wytłumaczyć, że to niestety niemożliwe. Mamy nadzieję, że mała Mia poradzi sobie z utratą pieska, a kto wie, może wkrótce rodzina przygarnie innego zwierzaka?

Tymczasem to niejedyne problemy sław związane ze zwierzętami - również u Marty Kaczyńskiej i jej 13-letniej córki nie jest ostatnio kolorowo.

Zobacz zdjęcie:

Jakie psy są adoptowane jako ostatnie? 5 typów czworonogów, którym najtrudniej znaleźć miłośćJakie psy są adoptowane jako ostatnie? 5 typów czworonogów, którym najtrudniej znaleźć miłośćCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: instagram.com, pudelek.pl

Następny artykuł