Swiatzwierzat.pl
nastolatek rzuca kotem

twitter.com/rivera_sambrano

Nastolatek pochwalił się w sieci, jak rzuca kotem do jeziora. Nie przewidział konsekwencji

18 Września 2020

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Nastolatek postanowił pochwalić się wszystkim swoją głupotą. Choć wiadomo, że wyrządzanie krzywdy zwierzętom to czyn godny potępienia, to z jakiegoś powodu niektórzy lubią się tym szczycić. 18-latek nie przewidział jednak, że jego lekkomyślność dop

Nastolatek z Patterson w Kalifornii wykazał się niepojętym okrucieństwem. Postanowił nie tylko cisnąć malutkim kotem prosto do jeziora, ale także cały swój bestialski wyczyn nagrać i udostępnić w sieci. Ciężko zrozumieć, dlaczego ktoś podjął się wyrządzenia takiej krzywdy zwierzęciu, a na dodatek jeszcze pochwalenia się tym w internecie. Okazuje się, że z jednym dobrze się stało - nastolatek spotkał się z konsekwencjami swojego okrutnego czynu właśnie przez swoją lekkomyślność. 

Nastolatek znęcał się nad kotem

18-latek z Kalifornii uznał za świetną rozrywkę wyrządzenie małemu kociakowi krzywdy. Nagranie uwieczniające jego bestialski czyn opublikował na Snapchacie i Facebooku, gdzie natychmiast zainteresowało się nim sporo osób. Wiele nie mogło pojąć, jak można chwalić się głupotą i okrucieństwem, jednak jedna z osób, które zobaczyły obrzydliwy filmik zareagowała naprawdę szybko. Napisała na Facebooku posta, który natychmiast okrążył lokalną społeczność.

- Cześć, mieszkam w Patterson, Ca i mam niepokojące wideo, które zostało opublikowane na naszej lokalnej prywatnej grupie i powinno być rozpowszechnione! Ponieważ ja i inne osoby uważamy, że ten chłopak powinien zostać skazany za okrucieństwo wobec zwierząt! Dopiero skończył 18 lat i jest w ostatniej klasie liceum w Patterson. Wielu z nas uważa, że nie zapłaci za swój czyn, potrzeba pokazać to szerszej publice! Ten widok łamie mi serce, wideo krąży po Facebooku i wszyscy są wściekli - napisała na swoim profilu Nicole Pinheiro.

Kara za znęcanie się nad kotem

Post kobiety zyskał ogromne zainteresowanie poza jej kręgami i internauci błyskawicznie zaczęli szukać, kim dokładnie jest chłopak z wideo. Zaangażowano także policję, a stamtąd droga do zatrzymania była już krótka. Szeryf wyraził podziw dla internautów i nazwał ich akcję idealnym przykładem społecznej współpracy. Okrutny nastolatek został zatrzymany. Nie wiadomo, jaka dokładnie spotkała go kara - wiadomo jednak, że spędził jakiś czas w areszcie. Miejmy nadzieję, że nigdy nie powtórzy już podobnego wyczynu. Nie wiadomo, czy kot, którym rzucił nastolatek przeżył czy utonął.

źródło: webniusy.com

Podobne artykuły

Koty

Kamera uchwyciła przezabawną scenę zazdrości. Mruczek nie pozwala kobiecie zawołać drugiego kota

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Opole

Koty

Właścicielka pseudohodowli przetrzymywała ponad 50 kotów. W końcu zostały interwencyjnie odebrane

Czytaj więcej >
OSP

Koty

Strażacy są u niej co miesiąc. Niezwykły problem mieszkanki Piątnicy

Czytaj więcej >

Koty

Makabryczne znalezisko w Wielkopolsce. Ktoś porzucił nowo narodzone kocięta przy placu zabaw

Czytaj więcej >
koty w ścianie

Koty

Dzień na budowie zmienił się w akcję ratunkową. Spod młota do burzenia sypały się... koty

Czytaj więcej >
Niezwykły mruczek

Koty

Romantyczny mruczek podbija serca internautów. Jest pokryty plamkami w nietypowym kształcie

Czytaj więcej >