nastolatek rzuca kotem
Źródło: twitter.com/rivera_sambrano

Nastolatek pochwalił się w sieci, jak rzuca kotem do jeziora. Nie przewidział konsekwencji

18 Września 2020

Nastolatek postanowił pochwalić się wszystkim swoją głupotą. Choć wiadomo, że wyrządzanie krzywdy zwierzętom to czyn godny potępienia, to z jakiegoś powodu niektórzy lubią się tym szczycić. 18-latek nie przewidział jednak, że jego lekkomyślność doprowadzi do poważnych konsekwencji.

Nastolatek z Patterson w Kalifornii wykazał się niepojętym okrucieństwem. Postanowił nie tylko cisnąć malutkim kotem prosto do jeziora, ale także cały swój bestialski wyczyn nagrać i udostępnić w sieci. Ciężko zrozumieć, dlaczego ktoś podjął się wyrządzenia takiej krzywdy zwierzęciu, a na dodatek jeszcze pochwalenia się tym w internecie. Okazuje się, że z jednym dobrze się stało - nastolatek spotkał się z konsekwencjami swojego okrutnego czynu właśnie przez swoją lekkomyślność.

Jej kot wrócił do domu z listem przy obróżce. Gdy go przeczytała, nie mogła przestać się śmiaćJej kot wrócił do domu z listem przy obróżce. Gdy go przeczytała, nie mogła przestać się śmiaćCzytaj dalej

Nastolatek znęcał się nad kotem

18-latek z Kalifornii uznał za świetną rozrywkę wyrządzenie małemu kociakowi krzywdy. Nagranie uwieczniające jego bestialski czyn opublikował na Snapchacie i Facebooku, gdzie natychmiast zainteresowało się nim sporo osób. Wiele nie mogło pojąć, jak można chwalić się głupotą i okrucieństwem, jednak jedna z osób, które zobaczyły obrzydliwy filmik zareagowała naprawdę szybko. Napisała na Facebooku posta, który natychmiast okrążył lokalną społeczność.

- Cześć, mieszkam w Patterson, Ca i mam niepokojące wideo, które zostało opublikowane na naszej lokalnej prywatnej grupie i powinno być rozpowszechnione! Ponieważ ja i inne osoby uważamy, że ten chłopak powinien zostać skazany za okrucieństwo wobec zwierząt! Dopiero skończył 18 lat i jest w ostatniej klasie liceum w Patterson. Wielu z nas uważa, że nie zapłaci za swój czyn, potrzeba pokazać to szerszej publice! Ten widok łamie mi serce, wideo krąży po Facebooku i wszyscy są wściekli - napisała na swoim profilu Nicole Pinheiro.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Będą zmiany w transporcie zwierząt samolotem. Nowe prawo wejdzie w życie w 2021 roku
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3.Rolnik szuka żony. Widzowie zastanawiają się jakie zwierzęta hoduje Paweł. Znamy odpowiedź

Kara za znęcanie się nad kotem

Post kobiety zyskał ogromne zainteresowanie poza jej kręgami i internauci błyskawicznie zaczęli szukać, kim dokładnie jest chłopak z wideo. Zaangażowano także policję, a stamtąd droga do zatrzymania była już krótka. Szeryf wyraził podziw dla internautów i nazwał ich akcję idealnym przykładem społecznej współpracy. Okrutny nastolatek został zatrzymany. Nie wiadomo, jaka dokładnie spotkała go kara - wiadomo jednak, że spędził jakiś czas w areszcie. Miejmy nadzieję, że nigdy nie powtórzy już podobnego wyczynu. Nie wiadomo, czy kot, którym rzucił nastolatek przeżył czy utonął.

Poniżej znajduje się wideo - ostrzegamy jednak, że nie nadaje się dla wrażliwych osób.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje
  2. Wiewiórka uratowana przed huraganem podbija Instagram. Słodkiego misia rzadko wypuszcza z łapek
  3. Mężczyzna woła swojego pupila. Z daleka wygląda jak pies, ale po chwili widać, czym jest naprawdę
  4. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  5. Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły
  6. Będzie zmiana w zakazach dla wszystkich Polaków. Znamy termin

źródło: webniusy.com

Następny artykuł