Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kamera nagrała, co dziecko robi z psem za zamkniętymi drzwiami. Rodzice zaniemówili na widok nagrania
Karina Sulich
Karina Sulich 20.09.2020 00:28

Kamera nagrała, co dziecko robi z psem za zamkniętymi drzwiami. Rodzice zaniemówili na widok nagrania

miłość
Fot. unsplash.com Alicia Jones

Ukryta kamera zarejestrowała niebywałe sceny. Kiedy rodzice 15-miesięcznej dziewczynki odtworzyli nagranie z ubiegłego dnia, wiedzieli, że muszą coś z tym zrobić. To, co dziecko robiło z psem, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Film z udziałem tej dwójki, a właściwie trójki, szybko trafił nie tylko do internetu, ale i lokalnych stacji telewizyjnych i wiadomości.

Nagranie, które zobaczyli rodzice maleńkiego dziecka, po tym jak zamontowali w jego pokoju ukrytą kamerę, wprawiło ich w osłupienie. Kiedy dowiedzieli się, co ich córeczka wyprawia z psem za zamkniętymi drzwiami, aż zaniemówili. Nie spodziewali się, że w ten sposób znajda odpowiedź na nietypowe rzeczy, które ostatnim czasem działy się w ich domu.

Nagranie z ukrytej kamery

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze, więc kiedy w domu rodziny z Arizony zaczęły dziać się dziwne rzeczy, zaniepokojeni rodzice postanowili zamontować ukryte kamery, w tym jedną w pokoju swojej 15-miesięcznej córeczki. Kiedy w końcu odtworzyli nagranie, zaniemówili. Znaleźli odpowiedź na nurtujące ich pytanie.

To, co maleństwo wyprawiało z psem, a właściwie psami, dwoma golden retrieverami, przechodziło najśmielsze pojęcie. Nic dziwnego, że rankiem zachowanie całej trójki było tak podejrzane. Do dziwnych zdarzeń dochodziło niemal dzień w dzień, około szóstej nad ranem.

  1. Do sieci trafiło niesamowite zdjęcie ślubne sprzed 50 lat. Wszyscy Polacy znają osoby z fotografii, poznajecie ich?
  2. Wiadomości TVP wyemitowały nieznany, dramatyczny materiał. Nikt nie zauważył, co stało się po wypadku w Warszawie
  3. Wszystko zacznie się lada moment. Przestrzegają przed ogromnym niebezpieczeństwem, pilne wieści z zachodu Polski

Kamera przyłapała co dziecko robi z psami

Jak się okazuje, rodzice dziewczynki zamontowali kamerę, ponieważ bardzo dziwiło ich poranne zachowanie dziecka. Otóż kiedy wstawali z łóżek, ich córeczka już wesoło raczkowała po całym domu. Jak? W końcu na noc zamykali jej pokój, a ona nawet nie dosięgała do klamki. No cóż, tu z pomocą przychodziły psy.

Kamery uwieczniły, jak golden retrievery otwierają drzwi od pokoju dziewczynki, wchodzą do niego, a następnie pomagają wydostać się małej z łóżka, po czym ta żwawo wychodzi pod eskortą swoich psich przyjaciół z pokoju. Rodzice dziewczynki stwierdzili, że pupile, zawsze dokarmiane przez dziecko, musiały stwierdzić, że pomoże im ona odnaleźć śniadanie. Nagranie z ukrytej kamery szybko pojawiło się na ich kanale na YouTube, gdzie zamieszczają filmiki z przygodami swoich wesołych czworonogów.

ZOBACZ NAGRANIE:

Ukryta kamera uwieczniła, co dziecko wyprawia z psami. Rodzice dziewczynki postanowili opublikować film na YouTube. Niewiarygodne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Joanna Koroniewska zdruzgotana, śmierć uderzyła za wcześnie. Ukochana osoba w jej życiu odeszła, boli do dziś
  2. Porwało turystę, żywioł uderzył. TVP przekazało dramatyczną wiadomość z zagranicy
  3. Niedźwiedzie polarne mogą wyginąć w ciągu 80 lat. Wszystko w naszych rękach
  4. Porażające wiadomości z polskiej wsi. Znaleźli zwłoki, policja przekazała wstrząsające fakty
  5. „Familiada” świętuje 26 urodziny, oglądacie? Pamiętacie kultowe wpadki?
  6. Afera w polskiej szkole. Uczniowie w trakcie lekcji zatruli kawę nauczycielce, skandal na ogromną skalę

źródło: YouTube