Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
Paulina Rakowska
Paulina Rakowska 02.04.2021 12:00

Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę

zagadka
Fot. facebook.com/‎Jennifer Dutton

Zagadka na pobudzenie szarych komórek – radzi z nią sobie zaledwie 5% osób. Wśród mnóstwa owiec ukrył się pies. Te zwierzęta potrafią zaskoczyć i lubią psocić. Właściciel na pewno długo go szukał. Znajdziesz pupila?

Zagadka na spostrzegawczość. Poniżej zaprezentujemy Wam zdjęcie stada owieczek. Gdzieś między nimi znajduje się psiak. Czy uda się Wam go znaleźć? Ostrzegamy, że jedynie 5% ludzi znajduje zwierzaka od razu. Może warto uzbroić się w cierpliwość?

Ciekawa zagadka na krótką przerwę

Zagadki często bywają dość absurdalne, zwłaszcza te wzrokowe. Patrzymy i nie dowierzamy, że wcześniej nie udało nam się tego zauważyć.

Wzrok jednak bywa mylący, szczególnie gdy coś innego przyciąga naszą uwagę albo dany element wtapia się w tło. Tym razem naprawdę należy się skupić.

Taka drobna zagadka to fantastyczny sposób na krótką przerwę od pracy bądź innych obowiązków. Pomaga nam na chwilę odciągnąć myśli, przywrócić koncentrację, a może nawet nieco rozbawić?

Zagadki są często wykorzystywane w szkołach, pobudzają bowiem wyobraźnię oraz uczą logicznego myślenia. To niezwykle istotne. Gotowi do rozwiązania kolejnego zadania?

Przekonaj się, czy zagadka sprawi Ci trudność

To wyjątkowe i niezwykle ciekawe zdjęcie zostało wykonane już jakiś czas temu w stanie Wyoming w Stanach Zjednoczonych i przedstawia stado owiec, wśród których gdzieś ukrył się pies.

Ten uroczy psotnik to pies pasterski, który pomaga swoim właścicielom zaganiać bydło i owce. Takie czworonogi są tam bardzo popularne. Spróbuj znaleźć zwierzaka – ostrzegamy, że nie jest to łatwe zadanie.

Drobna podpowiedź? Już spieszymy z pomocą! Psiak również jest biały, ale nieco jaśniejszy od swoich towarzyszek. W pierwszej kolejności chyba jednak zdradza go czarny pyszczek.

Czy udało Ci się go znaleźć? Tylko 5% osób jest w stanie spostrzec zwierzaka od razu. Koniecznie daj nam znać, jak Ci poszło!

Zobacz zdjęcia:

zagadka

Czy udało Ci się go znaleźć? Poniżej przedstawimy rozwiązanie.

zagadka

A teraz?

zagadka

Psiak ewidentnie jest w swoim żywiole.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: pikio.pl

Tagi: pies zagadka