Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mops skrzyżowany z buldogiem angielskim. Ich szczeniak wygląda jak z kreskówki
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 06.02.2020 11:09

Mops skrzyżowany z buldogiem angielskim. Ich szczeniak wygląda jak z kreskówki

Mops
instagram.com @pug_baloo, @perros.love68

Mops zmiksowany z buldogiem angielskim skradł serca milionów internautów na całym świecie. Kiedy zdjęcia szczeniaków obiegły sieć, roztopiły serca nawet najbardziej nieugiętych użytkowników. Zwierzak wygląda jak z animowanej bajki. Poznajcie Buldogsa – niebywale rozkosznego psiaka.

Świadome łączenie ze sobą nietypowych ras psów w ostatnim czasie jeszcze bardziej nabrało na sile. Tym prostym sposobem możemy stać się dumnymi właścicielami niepowtarzalnego czworonoga. W sieci aż roi zdjęć od zdjęć zwierzaków, które zostały skrzyżowane z przedstawicielem innej rasy. Właśnie tak powstał Buldogs, czyli mieszanka rasy mops z buldogiem angielskim. Pies wygląda jak z kreskówki.

Mops a buldog angielski

Mops to jeden z najbardziej charakterystycznych zwierzaków, które możemy spotkać na ulicy. Ich nietypowy wygląd w połączeniu z łagodnym usposobieniem, sprawiły, że w szybkim czasie udało im się zgromadzić sporą rzeszę miłośników, pragnących przygarnąć ich pod swój dach. Zwierzaki są radosne, żwawe i nie przepadają za samotnością. Oprócz tego słyną z przywiązania do jednej wybranej przez siebie osoby, której nie odstępują nawet na krok.

Z kolei buldog angielski to rasa, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Wyhodowana w XVIII wiecznej Anglii rasa miała za zadanie odstraszać nieprzyjaciół i dotrzymywać towarzystwa swemu właścicielowi. Ich zapadnięte poliki i wciśnięty nosek, stały się znakami charakterystycznymi. Psiak może pochwalić się łagodnym usposobieniem. Co powiecie na mix tych dwóch ras? Szczeniak wygląda jak z kreskówki.

Buldogs kradnie serca

Szczeniaki, będące krzyżówka mopsa i buldoga angielskiego swoim wyglądem potrafią roztopić serca nawet najbardziej nieugiętych i twardych jak skała internautów. Zwierzak wygląda jak z animowanej bajki. Jego krótkie łapki w połączeniu z mądrymi oczami i wciśniętym noskiem sprawiają, że nie sposób jest przejść obok niego obojętnie.

Oprócz niepowtarzalnego wyglądu Buldogs może pochwalić się ciekawym usposobieniem. Zwierzaki są łagodne i przyjazne, jednak dziecku w trakcie zabawy mogą wyrządzić niewielką krzywdę. O co może chodzić? Otóż zwierzaki nie do końca zdają sobie sprawę z masy własnego ciała. Właściciele czworonoga w tej kwestii powinni mieć się na baczności.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mops

Zwierzak wygląda jak z kreskówki.

Mops

Mops skrzyżowany z buldogiem to mieszkanka wybuchowa.

Mops

Szczeniaki rasy Buldogs mają wciśnięte noski po buldogu angielskim.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy bali się, że nikt nie będzie chciał adoptować kota przez jego wygląd. Bardzo się mylili
  2. Czy mój kot jest szczęśliwy? 12 oznak, że twój pupil jest zadowolony
  3. Czy koty mają pępki? Kocia anatomia jest nieprawdopodobna
  4. Prawdziwy pies jednorożec. Szczeniak urodził się z ogonem na czole, wygląda przecudnie

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Powiązane