Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mężczyzna zabrał pitbulla do psiego fryzjera. Zostawił go tam na kilka lat
Paulina Talarska
Paulina Talarska 29.08.2019 17:06

Mężczyzna zabrał pitbulla do psiego fryzjera. Zostawił go tam na kilka lat

mężczyzna
unsplash.com Mike Burke

Mężczyzna zostawił psa rasy pitbull u psiego fryzjera i nigdy po niego nie wrócił. Porzucone zwierzę zostało bez dachu nad głową. Z pomocą przyszli pracownicy zakładu. Pies o imieniu Eva nie wiedział, że zakład fryzjerski dla psów stanie się jego nowym domem.

Mężczyzna zostawił psa rasy pitbull u psiego fryzjera i nigdy po niego nie wrócił. Porzucone zwierzę zostało bez dachu nad głową. Z pomocą przyszli pracownicy zakładu. Pies o imieniu Eva nie wiedział, że zakład fryzjerski dla psów stanie się jego nowym domem.

Mężczyzna twierdzi, że właściciel budynku nie pozwolił mu dłużej trzymać psa, więc ten postanowił zostawić go w zakładzie groomera – psiego fryzjera. Nie podjął się poszukiwania nowego domu, pozostawił go na łasce nieznajomych. Pies mieszkał w ciasnym zakładzie przez kilka lat. Właściciel odwiedzał go sporadycznie.

Mężczyzna zostawił pitbulla u psiego fryzjera

4-letni pies przeszedł wiele — został porzucony przez swojego pana, który wcześniej zajmował się nim w ograniczony sposób – robił tyle, ile psu było potrzebne do życia. Pracownicy zakładu zaopiekowali się psem — dawali mu jeść, wyprowadzali go, a nawet szczepili. Niestety, nie mogą poświęcić mu wystarczająco uwagi, ponieważ nie mają na to czasu. W trakcie przerw przychodzą do niej i dotrzymują towarzystwa, ale na noc Eva zostaje sama w piwnicy.

Pitbull potrzebuje miłości

Każdego dnia, gdy właścicielka zakładu otwiera go, Eva cieszy się i chętnie ją wita. Kobieta mówi, że trudno wyobrazić sobie powód, dla którego właściciel zostawił tak kochanego, miłego i towarzyskiego psa. Eva jest zaniedbana społecznie, ponieważ nigdy nie miała możliwości spotkania z innymi zwierzętami i tak naprawdę nie wie, jak to jest być psem. Nie umie zachować się w towarzystwie innych zwierząt, ale wspaniale radzi sobie z ludźmi! Kobieta szuka kochającego domu dla Evy, która tak bardzo go pragnie. Z pewnością zasługuje na azyl na resztę życia!

Zobacz zdjęcia:

mężczyzna

Pies rasy pitbull został porzucony przez właściciela u groomera.

mężczyzna

Pracownicy zakładu zaopiekowali się nim w miarę swoich możliwości.

mężczyzna

Teraz szukają dla niego kochającego domu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu przez problemy z cerą. Teraz każda z nich bryluje w towarzystwie. ich sposób na idealną cerę zawstydził dermatologów
  2. Rewolucja w sklepach! Wiele osób mocno się zdziwi
  3. Biały lew i biała tygrysica zostali rodzicami! Ich dzieci są niesamowite
  4. Pies został ranny w pożarze. Teraz pomaga innym w zmierzeniu się z traumą
  5. Kot urodził się z dwoma nosami. Długo nie mógł znaleźć nowego domu
  6. Cztery kobry zaatakowały właścicieli dobermana. Pies obronił ich, lecz przypłacił to życiem
  7. Kotka została skrzywdzona przez nieznanego sprawcę. Nie udało się jej uratować

Źródło: thedodo.com

Tagi: pies Pitbull psy
Powiązane
Najnowsze
Polecane