Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mama chciała sprawdzić, czy jej córeczka śpi. Zobaczyła psa w jej łóżku i zamarła
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 18.12.2019 11:58

Mama chciała sprawdzić, czy jej córeczka śpi. Zobaczyła psa w jej łóżku i zamarła

mama
screen youtube.com

Mama pragnęła dowiedzieć się, czy jej małej córeczce udało się zasnąć. Kiedy weszła do pokoju, zobaczyła coś, czego nigdy nie mogłaby się spodziewać. Widok sprawił, że niemalże natychmiast chwyciła za telefon. Odkryciem, którego dokonała, podzieliła się w sieci. Wszystko nagrała.

Mama pragnęła dowiedzieć się, czy jej małej córeczce udało się zasnąć. Kiedy weszła do pokoju, zobaczyła coś, czego nigdy nie mogłaby się spodziewać. Widok sprawił, że niemalże natychmiast chwyciła za telefon. Odkryciem, którego dokonała, podzieliła się w sieci. Wszystko nagrała.

Pewna ciężarna kobiet martwiła się o to, w jaki sposób czworonóg przyjmie nowego członka rodziny, który lada moment miał pojawić się na świecie. To zupełnie zrozumiale. Przecież do tej pory to futrzany czworonóg był jej oczkiem w głowie, któremu poświęcała całą uwagę. Wystarczyło zaledwie kilka dni po powrocie ze szpitala, aby poznała odpowiedzieć na dręczące ją pytanie. Kiedy zobaczyła psa w łóżeczku córeczki, zamarła.

Mama chciała sprawdzić, czy córeczka śpi

Kristin, mieszkanka Karoliny Północnej, która jakiś czas temu zaadoptowana suczkę o imieniu Raven, pokochała ją całym sercem. W mgnieniu oka stała się jej pupilkiem, którego strzegła i chroniła na każdym kroku. Wiadomość o ciąży była spełnieniem jest najskrytszych marzeń. Obawiała się jednak o reakcję psiaka, który do tej pory nie miał zbyt wielu okazji do obcowania z maluchami.

Pewna wieczoru przeżyła prawdziwe chwile grozy. Pomimo usilnych prób nie mogła zlokalizować swojego zwierzaka. Obawiała się, że uciekł. W jej głowie zaczęły pojawiać się same najczarniejsze scenariusze. Kiedy weszła do pokoju córeczki, wszystko stało się jasne.

Przyjaźń między psem a dzieckiem jest możliwa?

Widok, który zastała Kritin nie pozostawia żadnych wątpliwości. Zobaczyła bowiem Raven leżącą w łóżeczku jej córki. Zarówno pies, jak i dziecko przykryci byli różową kołderką. Przyjaciele odwróceni byli do siebie plecami i słodko spali.

Widok rozczulił kobietę do tego stopnia, że postanowiła wszystko nagrać. Takich odkryć nie dokonuje się przecież codziennie. To zupełnie zrozumiała, że wideo w mgnieniu oka osiągnęło zatrważającą liczbę 6 milionów wyświetleń. Mama ma teraz prawdziwy powód do dumy. Taki psiak jest marzeniem większości z nas.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. „Szwagierka ma czwórkę dzieci i żyje z 500 +. Siedzi na kanapie, wydaje pieniądze i nawet nie dba o dom”
  4. Każdego dnia słyszała krzyki z garażu. Gdy odkryła tajemnicę męża, nie mogła powstrzymać łez
  5. Brat Agnieszki Chylińskiej to znany muzyk. Mieszka w Stanach Zjednoczonych ZDJĘCIA
  6. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
Powiązane