Swiatzwierzat.pl
pixabay/free-photos

pixabay/free-photos

Mały york został porzucony w toalecie w pociągu. Serce się kraje

24 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Pasażerowie podróżujący do Tulln na długo nie zapomną tej podróży. Wszystko za sprawą małego yorka, którego właściciel postanowił porzucił w pociągowej toalecie. Nie wiadomo, kim był, ani dlaczego to zrobił.

Sytuacja miała miejsce w 2019 roku w pociągu podróżującym z Wiednia do Tulln. Pasażerów zaniepokoiły odgłosy wydobywające się z toalety. Postanowili sprawdzić, co kryje się w środku.

Pies porzucony w toalecie

Z początku nikt nie chciał otworzyć drzwi do kabiny, bojąc się tego, co może zastać po drugiej stronie. Jednak hałas stawał się coraz głośniejszy, aż w końcu jeden pasażer postanowił zmierzyć się z „niebezpieczeństwem”.

Kiedy pasażer otworzył drzwi pociągu w środku zastał małego yorka. Zwierzę piszczało z przerażenia. Szczeniak miał dopiero 3 miesiące, powinien być przy matce lub właścicielu!

Ponieważ żaden z pasażerów nie przyznał się do bycia właścicielem zwierzęcia, pies trafił do lokalnego schroniska. York nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, ani czipa. Właściciel specjalnie porzucił zwierzę, nie chcąc aby powiązano go z pieskiem.

pies maślane oczy

Nie uwierzysz, co pies próbował powiedzieć. Nagranie ma miliony wyświetleń

CZYTAJ DALEJ

Nowy dom dla Mii

Szczeniak okazał się suczką, która otrzymała na imię Mia. Jej historia poruszyła tysiące internautów, którzy chwycili za telefony zgłaszając swoją kandydaturę do adopcji zwierzęcia. Choć schronisko poinformowało o małych obrażeniach, których doznał pies w wyniku podróży, nikt nie zrezygnował z adopcji.

Mia w schronisku miała spędzić 30 dni. Mamy nadzieję, że po tym czasie znalazła się rodzina, która zaopiekowała się psem na stałe.

Pamiętajcie, że porzucenie zwierzęcia jest karane! Jeśli nie możecie zająć się czworonogiem zwróćcie się z prośbą o pomoc do schroniska czy organizacji pro zwierzęcej.

Zobacz zdjęcie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >