Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Mały owczarek podniósł łapę na kota. Właściciele nie przypuszczali, że dojdzie do takich scen pod ich dachem
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 09.11.2023 09:06

Mały owczarek podniósł łapę na kota. Właściciele nie przypuszczali, że dojdzie do takich scen pod ich dachem

Pies i kot
Pies i kot, źródło: youtube.com/@RockyTheGermanShepherd

Rocky to szczenię owczarka niemieckiego, a Simon to kilkumiesięczne kocię. Ta wyjątkowo urocza i psotna para, która każdego dnia spędza dużo czasu na przyjacielskich przepychankach. Nic dziwnego, że internauci ich pokochali. Kiedy maluchy zaczynają przesadzać z zabawą, w akcję wkracza trzeci czworonóg. Jako jedyny w towarzystwie wie, co to znaczy spokój i opanowanie. 

 

Szczeniak i kocię stali się nierozłączni

Rocky i Simon to wyjątkowo dobrana para. Składają się na nią szczenię owczarka niemieckiego oraz kilkumiesięczne kocię. Zwierzaki od początku swojego życia mieszkają za sobą i traktują się jak rodzeństwo. Widać to na pierwszy rzut oka.

Czworonogi każdą możliwą chwilę poświęcają na wspólne przepychanki. Pomimo tego, że jedna ze stron czasami wydaje się być zirytowana zachowaniem kompana, zwierzaki nigdy nie odstępują siebie na krok. 

gfdgfdh.JPG
Czasami zabawa wygląda brutalnie, źródło: youtube.com/@RockyTheGermanShepherd
gdfgfd.JPG
Rocky zawsze jest delikatny, źródło: youtube.com/@RockyTheGermanShepherd
Wzięli suczkę ze schroniska, po 4 godzinach krzyknęli "won". Jeszcze nigdy nikt jej tak nie oszukał

Internauci pokochali oglądanie psot czworonogów

Opiekunowie Rockiego i Simona postanowili nagrać ich zabawę. Pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę. Urocze czworonogi zdobyły serca wielu internautów. Nie sposób się temu dziwić. 

Psoty małego owczarka niemieckiego i kota robią ogromne wrażenie. Niektórzy przyznają, że kilkuminutowy filmik obejrzeli kilkanaście razy, ponieważ nie mogą napatrzeć się na szalejące czworonogi. 

Jednak okazuje się, że jest ktoś, kto czasami jest skłonny przerwać na pozór niekończące się przepychanki. 

gfdgfdjhg.JPG
Simon nie daje sobie wejść na głowę, źródło: youtube.com/@RockyTheGermanShepherd

Kiedy maluchy zaczynają przesadzać, w akcję wkracza trzeci czworonóg

Kiedy najmłodsi domownicy zaczynają przesadzać, do akcji wkracza trzeci czworonóg. Mowa o dorosłym goldenie retrieverze o imieniu Bailey. Ten pies ma już swoje młodzieńcze lata za sobą i nie w głowie mu przyłączanie się do zabawy.

Zamiast tego regularnie upewnia się, czy aby na pewno pomiędzy maluchami wszystko w porządku. Podobno kiedy Rockiego lub Simona ponoszą emocje, Bailey nie ma najmniejszych oporów przed wkroczeniem między nich i zakończeniem zabawy. 

Nie sposób nie przyznać, że to wyjątkowo urocza rodzinka!

ffdsfd.JPG
Bailey ma w zwyczaju czuwać nad bezpieczeństwem “dzieciaków”, źródło: youtube.com/@RockyTheGermanShepherd

Źródło: wamiz.es