Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Małgorzata Kożuchowska przebrała zwierzaki na Wielkanoc. Internauci: "Nie rób z psa wariata"
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 21.04.2022 10:41

Małgorzata Kożuchowska przebrała zwierzaki na Wielkanoc. Internauci: "Nie rób z psa wariata"

Małgorzata Kożuchowska
TRICOLORS/East News

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie wielkanocne zdjęcie z dwójką czworonożnych przyjaciół, których głowy zdobią futerkowe zajęcze uszy. Nie wszystkim spodobało się takie ujęcie. Aktorce zarzucono przedmiotowe traktowanie zwierząt.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, której ogromną popularność przyniosła rola Hanny Mostowiak w serialu "M jak Miłość" oraz Natalii Boskiej w "Rodzince.pl". Mimo, iż artystka starannie pielęgnuje swój wizerunek i cieszy się sympatią fanów w mediach społecznościowych, ostatnie zdjęcie, które zamieściła w sieci, nie przez wszystkich zostało odebrane w pozytywny sposób.

Małgorzata Kożuchowska przebrała swoje psy za zające. Przegięcie?

Małgorzata Kożuchowska udostępniła zdjęcia, na których jej dwa psy - Miluna i Grey - przebrane są za wielkanocne zające, a ona sama z uśmiechem pozuje do wspólnego ujęcia. W poście zauważono, że tegoroczne obchody Wielkiej Nocy minęły szybko, ale domowe pupile dalej noszą na głowach świąteczne ozdoby.

- Święta święta i…po świętach… ale zające zostają! – napisała.

Pomimo, iż większość komentujących chwaliło stylizację psiaków, z pozoru niewinna zabawa gwiazdy nie spodobała się części obserwatorów. Pod postem pojawiły się krytyczne wypowiedzi osób, które wytknęły Kożuchowskiej nieodpowiedzialność w opiece nad zwierzętami.

Niektórzy internauci przekonywali, że zakładanie psom opasek na głowę nie jest dla nich przyjemne. Humorystyczne ujęcia z udziałem czworonogów są zabawne wyłącznie dla ich opiekunów oraz innych odbiorców, a zwierzęta cierpią na skutek niepotrzebnego stresu. Poniżej przytaczamy wybrane komentarze zaniepokojonych fanów:

- Biedaki, mam takie uszyska i też kiedyś psiakowi założyłam, ale zaraz zdjęłam, widząc jej przerażenie - Pani Małgosiu… Nie wyglądają na szczęśliwe. Po co to robić. "Nie rób z psa wariata" – powiedziałaby moja mama…

- Jeszcze sobie powinna założyć te wątpliwe ozdoby - Pies nie zabawka, nawet rasowy

W sekcji komentarzy znalazły się także wypowiedzi osób, które wstawiły się za aktorką, odpierając zarzuty o uprzedmiatawianie zwierząt.

- Ludzie co z wami? Podejrzewam, że tym psiakom żyje się lepiej niż wam wszystkim razem wziętym. Nie macie się czego czepiać - stanęła w obronie aktorki oraz należących do niej psów jedna z internautek.

Aktorka odpowiada na zarzuty

Do krytycznych wypowiedzi postanowiła odnieść się sama zainteresowana. Małgorzata Kożuchowska odpowiedziała na jeden z komentarzy, wyjaśniając, że obawy o stan jej podopiecznych są nieuzasadnione.

- To są psy aktorki... Przyzwyczajone... No i nie obyło się bez smaczków więc zadowolone - napisała.

A co Wy sądzicie o przebieraniu psów z okazji świąt? Czy fotografowanie ich w takiej odsłonie to miła pamiątka, a może traktowanie ich jak zabawki? Dajcie znać w komentarzu. Źródło: instagram/malgorzatakozuchowska_

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!