Neville zawsze sypia ze swoją miseczką
Źródło: twitter/erupstairs

Kundelek każdego dnia sypia z miseczką. Opiekunka nie potrafiła powstrzymać łez, gdy zrozumiała, dlaczego

26 Sierpnia 2020

Kundelek w typie jack russell teriera ma w zwyczaju sypiać obok swojej miseczki. Co zabawniejsze, zabiera ją ze sobą w każde miejsce, gdzie planuje uciąć sobie drzemkę. Kiedy jego właścicielka zrozumiała, dlaczego pupil zachowuje się w taki sposób, jej serce zabiło mocniej.

Kundelek został adoptowany przez Susanne - swoją nową właścicielkę, po tym, jak kobieta ujrzała jego zdjęcia na stronie schroniska. Piesek prezentował się na nich w wyjątkowo smutny sposób. Jego przybite spojrzenie niemal rozrywało serce każdego, kto tylko na niego spojrzał, dlatego kobieta zapragnęła odmienić jego ciężki los i dać mu dach nad głową. Czworonóg dołączył do drugiego pupila Susanne, który wcześniej także mieszkał w schronisku. Wkrótce po przygarnięciu Neville’a, psiak zaczął zachowywać się w przedziwny sposób, który przykuł uwagę właścicielki. Przyczyna była dla niej dużym zaskoczeniem.

Po wybiegu przeszła nieproszona kocia modelka. Nie bez powodu stała się największą gwiazdy pokazu, wideoPo wybiegu przeszła nieproszona kocia modelka. Nie bez powodu stała się największą gwiazdy pokazu, wideoCzytaj dalej

Kundelek zawsze śpi przy misce z jedzeniem

Neville nie musiał martwić się o samotność pod nieobecność swojej pani, obok niego zawsze było jego przyrodnie rodzeństwo. Jednakże, piesek przejmował się zupełnie inną kwestią, która szybko rzuciła się Susanne w oczy. Podczas posiłków Neville rywalizował z drugim zwierzakiem o jedzenie - wyjadał karmę z jego miski czy podłogi. Właścicielka zwierząt była zaskoczona zachowaniem swojego podopiecznego, dlatego zaczęła zastanawiać się, co jest jego powodem. W międzyczasie wprowadziła nowe metody treningu, aby Neville nauczył się dobrych manier podczas jedzenia, które uświadomiły jej, w czym leżał problem.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Nieprawdopodobna przemiana kundelka z Radys. Trafił do adopcji, zmienił się o 180 stopni
2. Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z auta. Nikt się tego nie spodziewa
3. Koń umierał, właściciele nie mogli sprowadzić pomocy. Dramat w polskim gospodarstwie

Okazało się, że Neville tak bardzo przywiązał się do swojej miski, że traktuje ją jak najprawdziwszy skarb! Od incydentu minęły już dwa lata, lecz zachowanie psiaka w ogóle się nie zmieniło. Susanne zaakceptowała to, że mały kundelek wszędzie nosi ją ze sobą, a nawet śpi tuż obok niej. Zrozumiała, że w jego oczach własna miseczka reprezentuje najważniejsze wartości - komfort i ciepło ogniska domowego.

- Wierzymy, że był wykorzystywany w hodowli i z pewnością był źle traktowany - podejrzewa Susanne - Myślę, że po prostu nigdy nie miał własnej miski i teraz nareszcie zrozumiał, że ją posiada i ma zagwarantowane przyzwoite źródło składników odżywczych.

Neville ma już 12 lat i powoli przestaje słyszeć oraz widzieć, jednak jego spokojne i nieśmiałe usposobienie jest tym, co najbardziej ujmuje jego właścicielkę. Trzeba przyznać jej rację - psiak jest słodki jak cukierek!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie mieści się w głowie, jak potraktowali Szarika po śmierci. Porażające fakty
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Dlaczego kot atakuje dziecko? Agresja nie bierze się znikąd
  4. Warszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliła
  5. Husky ma guza na całym pyszczku. Wciąż jest piękny, ale wiele osób się go boi
  6. Kolejny kraj zamyka się na przyjezdnych. Nie wpuszczą też Polaków

źródło: thedodo.com

Następny artykuł