Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Krzysztof Ibisz pokazał, kogo darzy bezgraniczną miłością. Jego serce skradł Nicpoń
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 28.03.2022 14:24

Krzysztof Ibisz pokazał, kogo darzy bezgraniczną miłością. Jego serce skradł Nicpoń

Krzysztof Ibisz
Pawel Wodzynski/East News

Chociaż w sierpniu 2021 roku Krzysztof Ibisz powiedział sakramentalne "tak", nic nie stoi na przeszkodzie, by prezenter dzielił się swoją miłością nie tylko z Joanną. Dziennikarz dosłownie oszalał na punkcie swojego "trzeciego syna". To prawdziwy Nicpoń.

Krzysztof Ibisz jest gwiazdą telewizji od ponad 30 lat. Gwiazdor sprawdzał się w najrozmaitszych formatach, a w swojej karierze prowadził niejednokrotnie polskie programy rozrywkowe, takie jak "Taniec z gwiazdami", teleturniej "Awantura o kasę", reality-show "Bar", festiwale muzyczne w Sopocie czy koncerty sylwestrowe.

Chociaż gwiazdor stale ma ręce pełne pracy, pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, gdzie zdradza kulisy telewizyjnych występów oraz szczegóły z życia prywatnego. Dzięki zdjęciom na jego koncie na Instagramie dowiadujemy się, że kilku lat spełnia się w nowej roli, a mianowicie męża Joanny i "psiego taty" Nicponia.

Krzysztof Ibisz po uszy zakochany w Nicponiu

Dziennikarz telewizyjny nie kryje swojej sympatii wobec czworonogów, dlatego często dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami 5-letniego bulteriera o imieniu Nicpoń. Ibisz przyznał, że odkąd pamięta miał słabość do tej rasy, jednak wstrzymywał się z adopcją ze względu na pewne obawy.

Decyzja o zakupie wymarzonego zwierzaka była odkładana w czasie ze względu na liczne obowiązki zawodowe i prywatne. Prowadzący martwił się, czy będzie miał wystarczająco dużo czasu, by odpowiednio się nim zajmować. Okazuje się, że wystarczy odpowiednia determinacja i samodyscyplina, by pogodzić pracę z opieką nad czworonogiem.

W 2016 roku Krzysztof Ibisz zdecydował się na zakup szczeniaka i od tej pory duet przyjaciół jest nierozłączny. W wywiadzie dla serwisu petsworld zachwalał pupila, mówiąc, że chociaż bulteriery mogą wzbudzać strach wśród przechodniów, Nicpoń ma łagodne usposobienie, a także jest wyjątkowo opiekuńczy, pogodny i czuły wobec własnej rodziny.

Joanna Ibisz ma konkurencję?

Oprócz romantycznych ujęć z żoną Joanną, Krzysztof Ibisz równie często publikuje zdjęcia i filmy swojego czworonożnego ulubieńca. Założył mu nawet specjalny profil na Instagramie o nazwie Nicpoń super pies, gdzie pokazuje, jak razem wychodzą na spacery i oglądają telewizję, czy chodzą do restauracji.

Na szczęście nic nie wskazuje na to, by żona prezentera telewizyjnego miała pretensje i powody do zazdrości o czworonożnego członka rodziny. Joanna jest aktywnie zaangażowana w opiekę nad Nicponiem. Sądząc po ich najnowszej fotografii ze wspólnej podróży samochodem, kocha psiaka równie mocno, co jego właściciel.

Ibisz przyznał, że posiadanie psa to wielka przyjemność, a kontakt z pupilem nie tylko wpływa kojąco na układ nerwowy, ale przede wszystkim sprawia, że człowiek ma powody do uśmiechu. Zgadzacie się?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: instagram/krzysztof_ibisz_official, petsword.pl