Swiatzwierzat.pl

instagram.com/gabriel_seweryn

Rafał i Gabriel z "Królowych Życia" znów zdenerwowali miłośników zwierząt. Chodzi o strój dla Zenka

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Para znana z "Królowych Życia" interesuje widzów nie tylko ze względu na swój burzliwy związek, ale także za sprawą swych luksusowych projektów. Rafał Grabias i Gabriel Seweryn mają swoje atelier na Wilczej w Warszawie, gdzie odwiedza ich wielu sławnych klientów. Jednym z nich jest rodzina Martyniuków, która chętnie korzysta z projektów pary.

Rafał i Gabriel wywołali burzę

Jednak kontrowersji nie wzbudza klientela projektantów, a same ich produkty. Ostatnio zrobiło się wokół nich głośno, gdy parę odwiedziła Danuta Martyniuk, żona Zenka. Od projektantów kupiła naturalne futro z lisa, co wywołało niemałą dyskusję, o czym pisaliśmy tutaj .

Tym razem byłych gwiazdorów "Królowych Życia" odwiedził sam Zenek. On również zakupił projekt, który w wielu wzbudził niesmak - elegancką, czarną koszulę z prawdziwej skóry.

Duet projektantów nie kryje, że w swoich projektach używa produktów pochodzenia zwierzęcego - skóra i naturalne futra to duma marki. Jednak jak można się spodziewać, nie wszystkim podoba się użycie tych materiałów.

Pod postem ze skórzaną koszulą Zenka Martyniuka widnieją niemal same pozytywne komentarze, natomiast futra wzbudzają już dużo silniejsze emocje. Przy zdjęciu Danuty Martyniuk pojawiło się wiele głosów kwestionujących użycie naturalnych futer i skór.

Nie da się ukryć, że projekty duetu prezentują się wspaniale, dla wielu jednak użycie produktów zwierzęcych skreśla je na starcie. Para jednak zdaje się nie przejmować krytyką i z dumą publikuje kolejne kreacje. Również sławna klientela się powiększa, a rodzina Martyniuków ostatnio pojawia się na Instagramie Rafała i Gabriela coraz częściej.

Duet znany z "Królowych Życia" już od dawna projektuje dla Zenka, Danuty i Daniela Martyniuka. Para nie kryje, że bardzo lubi czas spędzony w towarzystwie klientów.

- Zenek jest bardzo sympatyczną osobą. Jego żona Danusia również. Można powiedzieć, że się zaprzyjaźniliśmy, bo często w naszej pracy dochodzi do takich sytuacji, że się z klientami zaprzyjaźniamy. Jak na króla disco przystało – nie ma limitów. Warto być królem - mówili Rafał i Gabriel w rozmowie z Jastrząb Post.

Niestety, mimo wielu zapytań i sugestii dotyczących zamiany naturalnych futer i skór na ich sztuczne odpowiedniki, na razie nic nie wskazuje na to, by duet w najbliższym czasie zmienił zdanie.

A wy jak myślicie? Czy taka zmiana wyszłaby projektantom na dobre?

Zobacz zdjęcie:

[EMBED-3309]

źródła: instagram.com, jastrzabpost.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Aktualności

Zmarł Zdzisław Małysz, przyjaciel wszystkich zwierząt. "Był ich głosem na interwencjach, w sądach, w mediach"
Czytaj więcej >

Aktualności

Bezdomniaki liczą na pomoc. Świąteczna pomoc dla zwierząt w potrzebie
Czytaj więcej >

Aktualności

Historia przyjaźni 10-letniej dziewczynki i cyrkowego kucyka. „Uwolnić Poly” w kinach od 02.12
Czytaj więcej >

Aktualności

Suczka panicznie boi się ludzkiego dotyku. Kiedy kobieta wyciąga do niej rękę, wszystko się zmienia
Czytaj więcej >

Aktualności

Turystka dotkliwie pogryziona przez żółwia. "Nie jestem pewna, czy kiedykolwiek wejdę jeszcze do morza"
Czytaj więcej >

Aktualności

Pies uratował właścicielkę przed śmiercią pod kołami vana. Wszystko uchwyciła kamera
Czytaj więcej >
Zuza Siwek

Wydawca w portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]