gabriel seweryn i zenek martyniuk
Źródło: instagram.com/gabriel_seweryn

Rafał i Gabriel z "Królowych Życia" znów zdenerwowali miłośników zwierząt. Chodzi o strój dla Zenka

11 Grudnia 2020

Rafał i Gabriel z "Królowych Życia" to duet, który od lat wzbudza ogromne zainteresowanie. Para projektantów występująca w TTV ma oddane grono fanów. Tym razem jednak wywołali burzę, a wszystko ze względu na ich nową kreację dla Zenka Martyniuka - a raczej o materiał, z którego została wykonana.

Para znana z "Królowych Życia" interesuje widzów nie tylko ze względu na swój burzliwy związek, ale także za sprawą swych luksusowych projektów. Rafał Grabias i Gabriel Seweryn mają swoje atelier na Wilczej w Warszawie, gdzie odwiedza ich wielu sławnych klientów. Jednym z nich jest rodzina Martyniuków, która chętnie korzysta z projektów pary.

Rafał i Gabriel wywołali burzę

Jednak kontrowersji nie wzbudza klientela projektantów, a same ich produkty. Ostatnio zrobiło się wokół nich głośno, gdy parę odwiedziła Danuta Martyniuk, żona Zenka. Od projektantów kupiła naturalne futro z lisa, co wywołało niemałą dyskusję, o czym pisaliśmy tutaj.

Tym razem byłych gwiazdorów "Królowych Życia" odwiedził sam Zenek. On również zakupił projekt, który w wielu wzbudził niesmak - elegancką, czarną koszulę z prawdziwej skóry.

Zobacz także: Potężny wzrost rachunków za prąd. Znamy stawki

Duet projektantów nie kryje, że w swoich projektach używa produktów pochodzenia zwierzęcego - skóra i naturalne futra to duma marki. Jednak jak można się spodziewać, nie wszystkim podoba się użycie tych materiałów.

Pod postem ze skórzaną koszulą Zenka Martyniuka widnieją niemal same pozytywne komentarze, natomiast futra wzbudzają już dużo silniejsze emocje. Przy zdjęciu Danuty Martyniuk pojawiło się wiele głosów kwestionujących użycie naturalnych futer i skór.

Nie da się ukryć, że projekty duetu prezentują się wspaniale, dla wielu jednak użycie produktów zwierzęcych skreśla je na starcie. Para jednak zdaje się nie przejmować krytyką i z dumą publikuje kolejne kreacje. Również sławna klientela się powiększa, a rodzina Martyniuków ostatnio pojawia się na Instagramie Rafała i Gabriela coraz częściej.

Duet znany z "Królowych Życia" już od dawna projektuje dla Zenka, Danuty i Daniela Martyniuka. Para nie kryje, że bardzo lubi czas spędzony w towarzystwie klientów.

-Zenek jest bardzo sympatyczną osobą. Jego żona Danusia również. Można powiedzieć, że się zaprzyjaźniliśmy, bo często w naszej pracy dochodzi do takich sytuacji, że się z klientami zaprzyjaźniamy. Jak na króla disco przystało – nie ma limitów. Warto być królem - mówili Rafał i Gabriel w rozmowie z Jastrząb Post.

Niestety, mimo wielu zapytań i sugestii dotyczących zamiany naturalnych futer i skór na ich sztuczne odpowiedniki, na razie nic nie wskazuje na to, by duet w najbliższym czasie zmienił zdanie.

A wy jak myślicie? Czy taka zmiana wyszłaby projektantom na dobre?

Zobacz zdjęcie:

Jej jamnik jest wiecznie głodny. Pokazała, jak się żyje z łakomczuchem, każdy właściciel potwierdziJej jamnik jest wiecznie głodny. Pokazała, jak się żyje z łakomczuchem, każdy właściciel potwierdziCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródła: instagram.com, jastrzabpost.pl

Następny artykuł