Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Kotka zostawiła im pod choinką najlepszy prezent z możliwych. Dzięki niej to wyjątkowa Wigilia
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 24.12.2023 15:10

Kotka zostawiła im pod choinką najlepszy prezent z możliwych. Dzięki niej to wyjątkowa Wigilia

Kot zostawił pod choinką wyjątkowy prezent,
Kot zostawił pod choinką wyjątkowy prezent, źródło: unsplash/Andrew Mead

Tiny to urocza kotka, która trafiła do swojej rodziny ze schroniska. Od tamtej pory pokochała swoich opiekunów, zupełnie jakby w ten sposób chciała im pokazać, jak bardzo jest im wdzięczna za to, że odmienili jej los i zapewnili dach nad głową. W Święta Bożego Narodzenia miała dla nich wyjątkowy prezent, którego nikt się nie spodziewał. Dzięki niej zapamiętają je do końca życia.

Kotka odwdzięcza się opiekunom na każdym kroku

Tiny nie miała łatwego początku życia. Los jej nie oszczędzał i wraz z innymi zwierzętami z ulicy, którymi nikt się nie przejmował, a o kochającym domu mogły jedynie pomarzyć, musiała walczyć o każdy dzień. Na szczęście znaleźli ludzie o dobrym sercu, którzy zdecydowali się, by zapewnić jej wszystko, co najlepsze i traktować jak prawdziwego członka rodziny.

Kotka trafiła do 17-latki i jej rodziców. Nastolatka nie potrzebowała dużo czasu, aby przekonać zwierzę, że od teraz jej życie zmieni się na lepsze. Mogła liczyć na ciepłe posłanie, pełną miskę, zabawki i pyszne smakołyki. Czasem jej opiekunom wydaje się, jakby ich pupil swoim zachowaniem chciał pokazać im, jak bardzo jest wdzięczny.

Wyjątkowe pomysły na prezenty dla Twojego pupila. Uszczęśliwisz nie tylko jego, ale też siebie

Takiego prezentu od kota się nie spodziewali

Pierwsze wspólne święta Tiny z nową rodziną przypadły na kilka tygodni po adopcji. Cała rodzina cieszyła się, że ich pupil przybiera na wadze, ponieważ, gdy do nich trafiła, była przeraźliwie chuda. Nie spodziewali się jednak, że dodatkowa kilogramy to wcale nie oznaka apetytu kotki.

Pewnego świątecznego dnia rodzina zaobserwowała, że Tiny leży pod udekorowaną już na Boże Narodzenie choinką. Gdy podeszli, by sprawdzić, dlaczego nie chce wyjść pod świątecznego drzewka, nie kryli zdziwienia. Okazało się, że nie jest tam sama.

Kocięta pod choinką

17-latka dostrzegła, że kotka właśnie rodzi. Wtedy zrozumieli, że już gdy ją adoptowali była w początkowym etapie ciąży. Dzielna i dumna mama już po chwili miała obok siebie czworo uroczych kociąt. Nastolatka wybrała dla nich imiona: Noel, Joy, Christmas i Faith.

Rodzina wyjątkową historią, jaka spotkała ich w święta, podzieliła się w social mediach. Do tej pory zastanawiają się, dlaczego na akurat Tiny wybrała miejsce po choinką. Jedno jest pewne - z kociąt wszyscy cieszyli się tak, jak z najlepszego prezentu.

źródło: wamiz.pl

Tagi: Kot Kocięta