Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Żadna dziewczyna nie chciała pójść z nim na studniówkę. Postanowił więc zabrać ukochaną kotkę – i świetnie się bawił
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 28.02.2020 20:09

Żadna dziewczyna nie chciała pójść z nim na studniówkę. Postanowił więc zabrać ukochaną kotkę – i świetnie się bawił

kotka
imgur.com

Kotka została partnerką chłopaka na studniówce. Żadna dziewczyna nie zgodziła się z nim pójść, jednak on nie zamierzał rezygnować z zabawy. Decyzja okazała się słuszna – bawił się niesamowicie!

Żadna dziewczyna nie chciała iść z nim na studniówkę. Postanowił się jednak nie poddawać! By nie opuścić imprezy, udał się na studniówkę ze swoją… kotką. Byli zdecydowanie najjaśniej błyszczącą parą tego wieczoru!

Dziewczyna nie chciała iść z nim na studniówkę

Dla wielu osób pójście na studniówkę bez partnera jest powodem do wstydu czy nawet rezygnacji z imprezy. Sam Steingard nie był jedną z tych osób. Żadna dziewczyna nie chciała z nim iść. Jednak zamiast się załamywać, wpadł na genialny pomysł! Zobaczcie sami.

Sam nie miał z kim iść na bal, nie planował więc zostawać na imprezie długo. Szukał pretekstu, aby szybko się urwać. Wtedy do głowy wpadł mu pomysł. Postanowił zabrać ze sobą swoją kotkę Ruby!

Wziął kotkę na studniówkę

Mama Sama postanowiła kupić kotu odświętny strój. Ruby, ubrana w różową sukienkę z pięknymi detalami wyglądała jak prawdziwa królowa balu!

Sam miał na sobie muchę, również różowego koloru, tak aby pasował do swojej partnerki. Na zdjęciu udostępnionym i zrobionym przez jego siostrę, chłopak uśmiecha się, natomiast cała uwaga Ruby zwrócona jest na niego.

Kotka skradła całą uwagę

Dziewczyna? A może lepiej kotka? Choć zdjęcie zostało wrzucone z krótkim opisem i bez szczegółowego opisywania tej historii, internauci od razu podłapali temat. Wszyscy byli zachwyceni pomysłem chłopaka!

– Mam nadzieję, że ktoś spojrzy na mnie tak, jak ta kotka patrzy na niego – takie komentarze pojawiały się pod zdjęciem.

Teraz na pewno każda dziewczyna żałuje, że odmówiła Samowi. Jednak znalazł on na pewno znacznie lepsze zastępstwo!

Pamiętajcie, że pójście na studniówkę samemu to żaden powód do wstydu. Ma być to wasza impreza – chwila na upamiętnienie wspaniale spędzonego czasu, zabawę, tańczenie na parkiecie. Jeśli przejmujecie się brakiem pary na imprezę, bierzcie przykład z Sama!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczyna

Oto Ruby. Jak sami widzicie, jest bardzo urodziwą kotką.

dziewczyna

Ruby i Sam to najlepsi przyjaciele!

dziewczyna

Kotka miała nawet buciki pasujące do sukienki.

dziewczyna

To zdjęcie podbiło serca internautów! Prawda, że słodkie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sądzili, że nikt nie jest w stanie opanować ich pitbulla. Wtedy pojawił się prawdziwy bohater
  2. Najbardziej leniwy pies na świecie? Właściciel pokazał przezabawne wideo, internauci pokochali zwierzaka
  3. Pies został honorowym burmistrzem. Mieszkańcy nie mogli zdecydować inaczej