Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotka zrozumiała, że właścicielka nie żyje. Jej zachowanie porusza do głębi
Karina Sulich
Karina Sulich 27.01.2020 13:24

Kotka zrozumiała, że właścicielka nie żyje. Jej zachowanie porusza do głębi

kotka
screenshot Slideshow Of Animals, YouTube

Kotka była niezwykle przywiązana do swojej pani. Kiedy właścicielka zmarła, zachowanie kochanego zwierzęcia poruszyło całą rodzinę. Tak silna więź między człowiekiem a pupilem nie zdarzą się zbyt często.

Ponoć to psy są najlepszym przyjacielem człowieka, jednak okazuje się, że koty, mimo podążania własnymi ścieżkami, potrafią kochać nas równie mocno. Historia nieżyjącej już kobiety i tego, co zrobiła jej kotka, wzrusza do łez. Bezwarunkowa miłość, ogromne przywiązanie oraz wdzięczność, a także łamiąca serce tęsknota. Jak silna potrafi być relacja między człowiekiem a zwierzęciem?

Przygarnięta kotka

Kotka została przygarnięta w 2014 roku, kiedy była jeszcze dwutygodniowym maleństwem, ledwo widzącym na oczy. Wtedy właśnie pewna rodzina znalazła maleńkie zwierzątko, w zagłębiu muru w piwnicy. Ponieważ nie mogli znaleźć matki kociaka, postanowili zabrać go do swojego domu na Florydzie.

Tam kotka, która dostała imię Trooper, wybrała swoją właścicielkę. Okazało się, że szczególnym uczuciem obdarzyła Sarah — najstarszą kobietę z rodziny, matkę, babkę i serce całego domu. Sarah karmiła Tropper butelką i często nią rozmawiała. Pewnego dnia stan starszej pani uległ pogorszeniu.

Oddana kotka

Oddana kotka od razu zrozumiała co się dzieje. Kiedy starsza kobieta zaczęła podupadać na zdrowiu, zwierzę nie opuszczało jej na ani na krok. Trooper kładła się spać obok swojej właścicielki i poprawiała jej humor ciągłymi prezentami. Przynosiła do łóżka osłabionej Sarah zabawki i wszystko, co tylko udało jej się znaleźć na podłodze. Im bardziej pogarszał się jej stan, tym więcej rzeczy przynosiła kotka. Wnuczka kobiety przyznaje, że w oczach kota była widać wszystko. Zwierze było niezwykle zaniepokojone i zdenerwowane, ale mimo to wciąż czuwało nad jej babcią. Kiedy staruszka miała ataki paniki, kotka przybiegała do swojej pani i ją pocieszała, a jej obecność uspokajała Sarah.

Na kilka dni przed swoimi 97. urodzinami kobieta zmarła. Wtedy zachowanie zwierzęcia najbardziej wzruszyło rodziną. Kot nie chciał przebywać przy zimnym ciele babci. Uciekał. Po pogrzebie nie chciał jeść, a w całym domu było słychać jego przeraźliwy płacz. Po śmierci swojej ukochanej właścicielki, ukochane zwierzę nie przestało przynosić prezentów do pokoju, w którym leżała Sarah.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kotka

Kotka była niezwykle przygnębiona po śmierci swojej właścicielki.

kotka

Trooper nie opuszczała ukochanej pani ani na chwilę.

kotka

Zwierzę po śmierci Sarah nadal przynosiło do jej pokoju prezenty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kotka została przygarnięta przez psy husky. Teraz zachowuje się zupełnie jak one
  2. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są niesłychane
  3. Znalazł na ulicy maleńkie kocięta. Bez wahania oblał je kawą, internauci mu przyklaskują
  4. Na zdjęciu chowa się mały kot, widzisz go? Większość osób poddaje się po kilku minutach

źródło: fakt.pl

Tagi: fakt kot kotka