Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Właścicielka obejrzała nagranie z ukrytej kamery. Spojrzała na swoją kotkę i nie mogła przestać się śmiać
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 17.10.2019 10:34

Właścicielka obejrzała nagranie z ukrytej kamery. Spojrzała na swoją kotkę i nie mogła przestać się śmiać

Image by Karin Laurila from Pixabay

Kotka była przemoczona, jej właścicielka nie miała pojęcia, co się dzieje, aż do czasu, gdy obejrzała nagranie z ukrytej kamery. Kiedy zobaczyła, co przytrafiło się jej ukochanemu pupilowi, nie mogła przestać się śmiać.

Kotka była przemoczona, jej właścicielka nie miała pojęcia, co się dzieje, aż do czasu, gdy obejrzała nagranie z ukrytej kamery. Kiedy zobaczyła, co przytrafiło się jej ukochanemu pupilowi, nie mogła przestać się śmiać.

Ukryta kamera to czasem jedyny sposób na to, by sprawdzić jakie niesamowite rzeczy robią nasze zwierzaki, kiedy nie ma nas w domu i nie patrzymy na nie. Ta kobieta, gdy przekonała się, co robi jej kotka, kiedy ona nie patrzy, nie była w stanie przestać się śmiać!

Czy koty potrafią pływać?

Większość kotów potrafi pływać. Zawsze widzieliśmy, zarówno w bajkach, jak i filmach, że koty nie znoszą wody. Nie chcą mieć z nią nic wspólnego! Ale nie jest to równoznaczne z tym że nie umieją pływać. Niektóre koty chętnie wchodzą do wody i radzą sobie z nią świetnie. Większość, pomimo tego, że na co dzień raczej stronią od wody, w nagłej sytuacji, kiedy popłynięcie byłoby koniecznością, poradziłoby sobie.

Ta kobieta przekonała się, że jej kotka, pomimo tego, że nie przepada za kąpielami w basenie, w wodzie nie radzi sobie najgorzej. Właścicielka dwóch kotów, Laura Lee nagle odkryła, że jej kotka jest całkiem przemoczona. Nie wiedziała, co zwierzak robił, kiedy nie było jej akurat na miejscu. Z pomocą przyszło nagranie z ukrytej kamery. Kobieta po obejrzeniu go nie mogła przestać się śmiać!

Kotka była przemoczona

Po obejrzeniu nagrania z ukrytej kamery kobieta zobaczyła, jak jej kotka jest wpychana do basenu przez drugiego kota Laury. Zwierzaki były nad krawędzią basenu i w jednym momencie kotka została wrzucona przez kolegę do wody! Zwierzak bardzo dobrze poradził sobie w tej nagłej, niekomfortowej dla niego sytuacji. Kotka szybko wydostała się ze zbiornika i rozzłoszczona pognała za sprawcą całego zdarzenia, który zafundował jej przymusową kąpiel.

Kotka postanowiła zemścić się na swoim koledze, podgryzając go i tym samym spychając na podłogę, podczas wspólnej zabawy z właścicielką. Rozbawiona kobieta wrzuciła oba filmiki na Twittera. Zachowanie tych kociaków jest przezabawne. Nie można powstrzymać śmiechu!

ZOBACZ WIDEO:

My cat came inside soaking wet, so I did some investigating and found this. pic.twitter.com/s1ygmFQArp

— Laura Lee (@Laura88Lee) 3 października 2019


Kot wrzuca kotkę do basenu.

We did a further investigation, it was plotted revenge. pic.twitter.com/9lduGij4NI

— Laura Lee (@Laura88Lee) 3 października 2019


Kotka postanawia się zemścić.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Obrzydliwe znalezisko w przekąsce z Auchan. Zamarła, gdy to zauważyła
  2. Julia Wieniawa o mężczyznach: „Faceci boją się takiej niezależnej, twardej, żelaznej rury”
  3. Dawid Ogrodnik o molestowaniu przez duchownych „Miałem wtedy 17 lat”
  4. Mężczyzna zaczął płakać, gdy zobaczył swoją żonę. Wróciła od fryzjera jako inna osoba
  5. Przygarnęli mieszańca psa z wilkiem, który wszystkiego się bał. Ale biorąc go do domu nie mogli przewidzieć, jak bardzo się zmieni
  6. Zakrwawione psy i koty, małpki wyjące z bólu. Nagranie z europejskiego laboratorium obiega świat, zawiera wiele drastycznych scen

Źródło: twitter.com/Laura88Lee

Powiązane
Najnowsze
Polecane