Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotka stała na mrozie i błagała o pomoc. Mężczyzna wpuścił ją i bardzo się zdziwił
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 13.10.2019 13:05

Kotka stała na mrozie i błagała o pomoc. Mężczyzna wpuścił ją i bardzo się zdziwił

kotka
screenshot Slideshow Of Animals, YouTube

Kotka stała w nocy na mrozie i błagała o pomoc. Właściciele domu postanowili wpuścić bezpańskie zwierzę. Zupełnie nie spodziewali się tego, co za chwilę miało nadejść. Takiego finału nie przewidzieli!

Kotka stała w nocy na mrozie i błagała o pomoc. Właściciele domu postanowili wpuścić bezpańskie zwierzę. Zupełnie nie spodziewali się tego, co za chwilę miało nadejść. Takiego finału nie przewidzieli!

Bezpańskie koty często unikają ludzi i kontaktów z nimi – czują się zbyt dumne, żeby poprosić o pomoc! Ta kotka jednak czekała przed ludzkim domem, miaucząc i błagając, aby właściciele wpuścili ją do domu. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, jaki finał będzie miała ich gościnność.

Bezdomny kot na progu

Bezdomna kotka w zimową noc przyszła pod obcy dla siebie dom, błagając o pomoc na progu. Właściciele posesji postanowili wpuścić ją do środka. Mężczyzna otworzył drzwi i pozwolił miauczącemu kotu wejść do domu. Zwierzę nie wyglądało na chore i było w dobrym stanie; miało jedynie poplątaną sierść, ale poza tym trzymało się dobrze. Kotka od początku zachowywała się bardzo przyjaźnie, pozwoliła się pogłaskać, dlatego nowi właściciele podjęli decyzję o zatrzymaniu jej. Jednak zachowanie zwierzęcia było dość nietypowe – pomimo tego, że kotka była w dobrej kondycji i nic jej nie dolegało, błagała o wpuszczenie do środka. Okazało się, że jej rozpaczliwa prośba o pomoc nie była przypadkowa i nie wynikała z wyłącznej troski o samą siebie.

kotka

Kot wyglądał na zdrowego.

Kotka skrywała sekret

Nowi właściciele po kilku dniach zauważyli, że kotka jest coraz bardziej osowiała, a większość czasu spędza na spaniu. Zaczęła też przybierać na wadze. I zrozumieli co się stało. Jaki był powód jej rozpaczliwego błagania o pomoc? Kotka była w ciąży! Próbowała znaleźć bezpieczne miejsce dla siebie i swoich nienarodzonych kociąt, aby zapewnić im spokojne przyjście na świat i opiekę. To, co zrobiła było wzruszające! Niedługo potem w domu nowych właścicieli pojawiło się kilka par puchatych łapek więcej: kotka urodziła trzy urocze maluszki, które od razu skradły ich serca. Dzięki temu, że zwierzę postanowiło zaufać ludziom, zyskało nowy dom dla siebie i swoich kociąt. A czy Wy wpuścilibyście błagającą o pomoc kotkę do domu?

kotka
kotka
kotka

Kotka i jej maluchy w nowym domu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Małe dziecko chciało się pobawić i mocno uderzyło kota. Reakcja zwierzaka niemal przyprawiła rodziców o zawał serca, wszystko się nagrało
  6. Pitbull zapłodnił husky. Szczeniaki wyglądają jak 8 cud świata, spektakularne zwierzaki

Źródło: youtube.com

Powiązane
Najnowsze
Polecane