Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotka uśmiecha się do każdego, kto przychodzi do schroniska. Najsłodsze, co dziś zobaczycie
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 09.12.2019 11:26

Kotka uśmiecha się do każdego, kto przychodzi do schroniska. Najsłodsze, co dziś zobaczycie

kotka
instagram.com/lilothehusky/

Kotka o nietypowym wyrazie pyszczka bardzo chce zostać adoptowana. W tym celu uśmiecha się do każdego odwiedzającego schronisko. Jej uroczy uśmiech to najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Nie wszystkie zwierzęta mają tyle szczęścia, by od razu znaleźć kochający dom. Są jednak takie, które mają opracowany plan, jak do tego doprowadzić! Ta kotka wymyśliła, co powinna zrobić, by szybko zostać adoptowana. Jej miny sprawiają, że nie da się przejść obok niej obojętnie!

Kotka uśmiecha się do wszystkich

Nietypowy wygląd kotki od razu ściąga na nią uwagę. Nala trafiła do schroniska, gdy była w bardzo zaawansowanej ciąży. Niestety, tylko jedno z jej dzieci przeżyło. Pod opieką wolontariuszy kociak szybko doszedł do siebie i odnalazł kochający dom. Jego mama nadal jednak czeka na adopcję.

Kotka swój wyraz pyszczka zawdzięcza rozszczepieniu wargi. Gdy jest podekscytowana, otwiera buzię przez co wygląda, jakby szeroko się uśmiechała! Nala uwielbia towarzystwo ludzi i zawsze wita ich bardzo serdecznie. Jest wiecznie gotowa do pieszczot i wygłupów, oczywiście z uśmiechem na twarzy!

Uśmiech u kota

Kotka cierpi na kilka schorzeń, przez które nikt jeszcze jej nie przygarnął. Nie poddaje się jednak i ilekroć widzi odwiedzającego, zaczyna głośno miauczeć i ekscytować się nowym towarzystwem. Gdy tylko nadchodzą ludzie, jej pyszczek otwiera się z podniecenia, co skutkuje słodkim uśmiechem z widocznymi wystającymi ząbkami!

Zwierzak jest wyjątkowo przyjazny i wprost nie może powstrzymać się od pieszczot i przytulania. Kotka z nietypowym uśmiechem wciąż jednak czeka na dom. Miejmy nadzieję, że jej strategia na zwrócenie na siebie uwagi w końcu da jej kochającą rodzinę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KOTKA

Kotka ma bardzo nietypowy uśmiech.

KOTKA

Nala uśmiecha się do wszystkich odwiedzających.

KOTKA

To wyjątkowo słodki zwierzak!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies oglądał telewizję, gdy nagle rozbrzmiała popularna piosenka. Reakcja psiaka rozkłada na łopatki
  2. Głuchoniema kobieta komunikuje się ze swoim psem, który również nie słyszy. Ta historia wzruszy was do łez
  3. Rzucił psem o podłogę i zaczął kopać. Wszystko dlatego, że rachunek w klinice weterynarii był zbyt wysoki
  4. Kot i jego właścicielka podziwiali burzę. Wtedy tuż obok nich uderzył piorun [WIDEO]

źródło: lovemeow.com

Tagi: kot kotka koty