Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Aktualności > Kotka, która wisiała na płocie walczy o życie. To był nieszczęśliwy wypadek
Monika Krupska
Monika Krupska 24.03.2022 18:35

Kotka, która wisiała na płocie walczy o życie. To był nieszczęśliwy wypadek

kotek
Facebook/EKOSTRAŻ

Aktywiści z ekostraży przekazali smutne informacje nt. kotki. Zwierzę było już prawe martwe, kiedy ktoś znalazł je powieszone na płocie. Kotka natychmiast została zabrana do weterynarza, gdzie obecnie walczy o życie. 

Nieszczęśliwy wypadek

Kotka została przyjęta w głębokim wstrząsie. Lekarze walczą o jej życie. Aktywiści nie ukrywają, że sytuacja jest tragiczna. Robione jest wszystko, aby mruczek przeżył.

- To nieszczęśliwy wypadek- kotkę znaleziono w Kamieńcu Wrocławskim, zaklinowała się w płocie. Nie wiadomo jak długo wisiała, wiadomo że to był ostatni moment by jej pomóc. Kotka była już trzema łapami po drugiej stronie, kiedy trafiła do weterynarza była w stanie głębokiego wstrząsu, byliśmy pewni, że nie żyje. Ale żyje i walczy - informują aktywiści w mediach społecznościowych.

Chętni, którzy chcieliby wspomóc działania aktywistów mogą to zrobić m.in. klikając TUTAJ

 Pomoc dla psa 

Aktywiści z Ekostraży zajmują się również Aresem, który był katowany przez 16-latka. Pies był bity i zrzucany ze schodów, obecnie jego stan jest bardzo ciężki. Ares boi się kontaktu z człowiekiem, nie ufa nikomu, nie może też chodzić! Niedawno na jaw wyszły informacje przeszłości zwierzęcia. Ares do rodziny, która znęcała się nad nim trafił ze schroniska. Mieszkając w nim nie sprawiał żadnych kłopotów, zawsze wesoły i posłuszny brał nawet udział w zawodach.

Ares i kot potrzebują Waszego wsparcia. Pamiętajcie, że możecie przekazać Ekostraży 1% podatku ratuje życie zwierząt - KRS nr 0000352569.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi: Zwierzęta Kot