Swiatzwierzat.pl
kotek

Facebook/EKOSTRAŻ

Kotka, która wisiała na płocie walczy o życie. To był nieszczęśliwy wypadek

8 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Tragiczny nieszczęśliwy wypadek. Kotka prawdopodobnie próbowała przeskoczyć płot, lub chodziła po nim, kiedy to spadła z niego, zaczepiając się. Zwierzę przez długi czas wisiało na ogrodzeniu. Teraz walczy o życie.

Aktywiści z ekostraży przekazali smutne informacje nt. kotki. Zwierzę było już prawe martwe, kiedy ktoś znalazł je powieszone na płocie. Kotka natychmiast została zabrana do weterynarza, gdzie obecnie walczy o życie. 

Nieszczęśliwy wypadek

Kotka została przyjęta w głębokim wstrząsie. Lekarze walczą o jej życie. Aktywiści nie ukrywają, że sytuacja jest tragiczna. Robione jest wszystko, aby mruczek przeżył.

- To nieszczęśliwy wypadek- kotkę znaleziono w Kamieńcu Wrocławskim, zaklinowała się w płocie. Nie wiadomo jak długo wisiała, wiadomo że to był ostatni moment by jej pomóc. Kotka była już trzema łapami po drugiej stronie, kiedy trafiła do weterynarza była w stanie głębokiego wstrząsu, byliśmy pewni, że nie żyje. Ale żyje i walczy - informują aktywiści w mediach społecznościowych.

Chętni, którzy chcieliby wspomóc działania aktywistów mogą to zrobić m.in. klikając TUTAJ

 Pomoc dla psa 

Aktywiści z Ekostraży zajmują się również Aresem, który był katowany przez 16-latka. Pies był bity i zrzucany ze schodów, obecnie jego stan jest bardzo ciężki. Ares boi się kontaktu z człowiekiem, nie ufa nikomu, nie może też chodzić! Niedawno na jaw wyszły informacje przeszłości zwierzęcia. Ares do rodziny, która znęcała się nad nim trafił ze schroniska. Mieszkając w nim nie sprawiał żadnych kłopotów, zawsze wesoły i posłuszny brał nawet udział w zawodach.

Ares i kot potrzebują Waszego wsparcia. Pamiętajcie, że możecie przekazać Ekostraży 1% podatku ratuje życie zwierząt - KRS nr 0000352569.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

Zdjęcie podglądowe - kot

Koty

Szarpał małego kotka, rzucał nim o ziemię. Policjanci przechwycili drastyczne nagranie

Czytaj więcej >
"Dom grozy"

Koty

Drastyczne odkrycie pod Warszawą. Wolontariusze uratowali koty z "domu grozy"

Czytaj więcej >
Pam Pam

Koty

Kot urodził się z niezwykle rzadką wadą. Przecieramy oczy ze zdumienia, prawdziwy unikat

Czytaj więcej >
kotek

Koty

Myśleli, że uratowali niewidomego kota. Prawda ich zaskoczyła

Czytaj więcej >
Zaniedbany kot

Koty

Schorowany, bezdomny kot zapukał do okna kobiety. Była jego jedynym ratunkiem

Czytaj więcej >
Ulla u weterynarza

Koty

Kotka dowiedziała się, że jest w ciąży. Jej reakcja jest bezcenna (WIDEO)

Czytaj więcej >