Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > W ciele kotki znajdował się przedmiot. Zdjęcie rentgenowskie wykazało przeraźliwą prawdę
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 08.01.2020 18:00

W ciele kotki znajdował się przedmiot. Zdjęcie rentgenowskie wykazało przeraźliwą prawdę

kotka
Fot.facebook.com

Kotka, która doznała poważnego urazu, ledwo uszła z życiem. Zraniona przez poprzedniego właściciela nazywana jest prawdziwym medycznym cudem! Weterynarzowi do dziś trudno jest uwierzyć, że zwierzę może normalnie funkcjonować!

Skutki tragicznego wydarzenia jeszcze długo będą doskwierać sześciomiesięcznemu zwierzakowi, jednak gdyby nie interwencja weterynarza, kotka prawdopodobnie nie wyszłaby z tego cała. Jej właściciel był przerażony!

Zraniona kotka trafiła do weterynarza

Miss Kiss, bo tak nazwano kotkę, została porzucona przez swojego poprzedniego właściciela. Na szczęście znalezienie nowego domu dla zwierzaka nie trwało długo. Mężczyznę, który zaadoptował kotkę, zaniepokoił jednak pewien szczegół. Czworonóg wymagał natychmiastowej wizyty w klinice weterynaryjnej.

Sprawą Miss Kiss zajął się specjalista Isaac Bott. Ze względu na dziwne zachowanie kotki, zdecydował o prześwietleniu całego jej ciała. Wtedy prawda wyszła na jaw.

Badanie RTG ujawniło prawdę

W głowie zwierzęcia znajdowała się… rzutka do gry o długości czterech cali. Przedmiot był na tyle długi, że sięgał aż do ramienia mruczka. Kotka natychmiastowo musiała przejść operację usunięcia elementu z ciała.

Choć weterynarz nie miał pewności, czy zwierzę przeżyje zabieg, wszystko skończyło się pomyślnie. Wprawdzie zwierzę doznało uszkodzenia nerwu wzrokowego i posiada problemy z koordynacją, jednak nie przypłaciło nieszczęsnego zdarzenia swoim życiem. Obecnie zwierzak ma się dobrze i powoli wraca do zdrowia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kotka

Kotka o imieniu Miss Kitty posiadała w czaszce rzutkę do gry o długości czterech cali. Zwierzak trafił na stół operacyjny.

kotka

Jej właściciel, Kevin, który sam ma problemy ze wzrokiem, dokłada wszelkich starań, by jego pupil powrócił do dawnej sprawności.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Sąsiedzi bali się tego owczarka niemieckiego. Pewnego dnia jego właściciel uchwycił jego spotkanie z listonoszem
  3. Zwierzęta w Australii wciąż giną. Ludzie z całego świata desperacko próbują pomóc
  4. Golden retriever wrócił ze spaceru… z koalą na plecach. Uratował jej życie
  5. Chcieli adoptować pitbulla, ale musieli spełnić jeden warunek. Gdy usłyszeli jaki, popłakali się ze wzruszenia i śmiechu

kochamyzwierzaki.pl