Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotka przygarnęła bezdomnego szczeniaka i pozwoliła mu dołączyć do swoich dzieci. Teraz są nierozłączni
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 03.10.2019 17:59

Kotka przygarnęła bezdomnego szczeniaka i pozwoliła mu dołączyć do swoich dzieci. Teraz są nierozłączni

Kot
instagram.com @lanlan731

Kotka, która jest bohaterką naszego dzisiejszego artykułu, wykazała się ogromnym sercem i odpowiedzialnością. Czyn, na który się zdobyła, zasługuje na gromkie brawa i lawinę pochwał. Nic dziwnego, że gdy zdjęcia te obiegły internet, rozkochała w sobie miliony ludzi na całym świecie.

Nie ulega wątpliwości, że psy i koty pochodzą z dwóch różnych światów. Ale nie od dziś wiadomo jest, że przeciwieństwa się przyciągają. A kotka, o której chcemy wam dziś opowiedzieć, jest tego idealnym dowodem. To, co zrobiła, zaimponowało nam do granic możliwości!

Kotka zgodziła się na adopcję

Może się wam to wydawać niewiarygodne, ale pod swoje skrzydła postanowiła przygarnąć… małego szczeniaczka. Tak, dobrze widzicie!

Kiedy 5-miesięczny szczeniaczek Bobby trafił do schroniska Michigan Humane Society byli przerażeni. Okazało się, że jego matka kilka dni po porodzie zmarła po potrąceniu ją przez samochód. Zwierzak potrzebował wiec opieki, aby móc się prawidłowo rozwijać.

Kotka

Kotka zgodziła się zaopiekować się szczeniaczkiem.

Wolontariusze, którzy zajmowali sie psiakiem robili wszystko, aby znaleźć mu nową mamę i otoczyć go odpowiednią opieką. Nagle w ich głowach narodził się pewien plan. Takiego rozwiązania nikt nie mógłby się spodziewać!

Szczeniaczek okazał się prawdziwym szczęściarzem

Dlaczego? Musicie wiedzieć, że wolontariusze postanowili, że nową matką psiaka zostanie… kotka Gwen. Tak się składa, że sama niedawno urodziła. Do wykarmienia więc miała 5 kociątek. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że dołączenie Bobby’ego do tej rodziny będzie strzałem w dziesiątkę!

I zupełnie się nie mylili. Kotka otoczyła szczeniaczka wyjątkową opieką. Pozostałym członkom kociej rodziny, nowy, nieco inny od reszty braciszek zupełnie nie przeszkadzał. Przyjęli go z otwartymi ramionami!

– Pomagamy im w potrzebach medycznych. Będą pod naszą opieką, dopóki nie osiągną wystarczającej wielkości, by znaleźć kochające domy – wspomina MHS na temat adopcji.

Mamy nadzieję, że znajdą szczęśliwy dom!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kotka

Kotka otoczyła szczeniaczka ogromem miłości i uczucia.

Kotka

Pozostali członkowie rodziny również go pokochali!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kaufland wycofuje żel do mycia. Środek wywołuje ZAKAŻENIE!
  2. Jego ojciec popełnił samobójstwo, a mama zmarła na raka rok później. Muzyk długo dochodził do siebie
  3. Ślub 72-latki i 27-latka wzbudził kontrowersje. Jednak najgorsze miało dopiero nadejść
  4. Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą. ”Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości”
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

Źródło: ritley.com

Tagi: adopcja kot kotka