Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Kotek nie ma łapek, ale ogromne serce i chęci do życia. "Każdy zasługuje na szansę"
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 20.07.2023 12:02

Kotek nie ma łapek, ale ogromne serce i chęci do życia. "Każdy zasługuje na szansę"

Znaleziony kot bez łapek
Znaleźli kotka bez łapek, fot. tiktok/petslove250

Los bywa okrutny, nawet dla maleńkich bezbronnych istot. Ten kotek został znaleziony w magazynie przez kobietę, która nie mogła pozostać obojętna na jego niedolę. Od razu zorientowała się, że nie jest to kocię jak każde inne. Maluszek nie miał łapek, a kiedy chciał przemieścić się z miejsca na miejsce, musiał się czołgać.

Znalazła małego kota, który dziwnie się poruszał

Na TikToku Pet's Love pojawiło się nagranie, na którym widać kotka wśród kartonów. Okazało się, że malec znalazł się w magazynie, gdzie jedna z kobiet nie mogła przejść obok niego obojętnie. Jej uwagę od razu zwrócił fakt, że zwierzę poruszało się w nietypowy sposób.

Kiedy przyjrzała się bliżej, zrozumiała, że malec nie ma w pełni wykształconych łapek. W tej chwili serce od razu podpowiedziało jej, że musi mu pomóc. Kociak był wyraźnie przerażony i nie wiedział, co ze sobą zrobić.

- Kiedy znaleźliśmy tego kotka w naszym magazynie, wyglądał na bardzo wystraszonego i potrzebującego pomocy - dowiadujemy się z filmiku.

Zajmowała się ogródkiem, w jednej z donic zobaczyła, że coś się rusza. Małe oczka patrzyły z przerażeniem

"Wygląda jak aniołek"

Nie zastanawiając się długo, wzięła kota na ręce i zabrała go do domu. Tam umyła go, nakarmiła i przyjrzała mu się lepiej. Urocze stworzenie otrzymało imię Nugget. Ze względu na niewykształcone łapki, ma poważne problemy z poruszaniem się. Kiedy chce przedostać się z miejsca na miejsce, wykonuje ruchy przypominające czołganie lub pełzanie.

Internauci od razu zakochali się w kociątku, czego wyraz dają w licznych komentarzach, które zamieszczają pod filmikami z nim w roli głównej.

- Tak bardzo płacze, chciałabym dobrze dla tego kotka;

- Kochane maleństwo;

- Jest taki uroczy, zasługuje na wszystko, co najlepsze - piszą.

@petslove250

Sometimea animals are much more strong than human. No matter how hard, just do not give up.

♬ Angels Harp - HW

Kotek jest dowodem na to, że nigdy nie wolno się poddawać

Nie da się ukryć, że Nugget nie jest zwykłym kotem. Przez zdeformowane łapki nie tylko nie może się poruszać tak jak jego rówieśnicy, ale sprawia mu to problemy również przy innych czynnościach. Na szczęście jego opiekunka robi wszystko, co w jej mocy, aby mógł żyć najbardziej komfortowo, jak tylko to możliwe.

Malec ma specjalną pieluszkę, a nawet nauczył się samodzielnie jeść z miseczki. Choć los postawił przed nim nie lada wyzwanie, z każdym dniem udowadnia, że ma wielkie chęci do życia. Nugget uwielbia się bawić i przebywać blisko swoich opiekunów. Ma w sobie tyle siły, że pokazał, iż każdy zasługuje na szansę.

źródło: tiktok/petslove250

Tagi: Kot Nagranie