Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotek został znaleziony ze słoikiem na głowie. Był w ciężkim stanie, akcja ratunkowa ściska za gardło [WIDEO]
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 01.10.2019 14:52

Kotek został znaleziony ze słoikiem na głowie. Był w ciężkim stanie, akcja ratunkowa ściska za gardło [WIDEO]

Screen z filmiku Instagram

Kotek, o którym pragniemy wam opowiedzieć, ledwo uszedł z życiem. Gdyby nie bohaterska akcja ratunkowa przeprowadzona przez zupełnie przypadkowe osoby… maluszek najprawdopodobniej nie przeżyłby kolejnych godzin. Kiedy filmik pojawił się na Instagramie, internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Koty oprócz tego, że są niesamowicie samodzielne i uwielbiają chodzić własnymi ścieżkami, posiadają jeszcze jedną zgubną cechę. Chodzi oczywiście o ciekawość świata. Tym razem jednak zachowanie zwierzaka przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. A jego nieprzemyślany czyn mógł zakończyć się prawdziwą tragedią!

Kotek był w tragicznym stanie

Co więcej, gdyby nie akcja ratunkowa najprawdopodobniej zmarłby w przeciągu kilku najbliższych godzin. Pewnie wam też będzie ciężko w to uwierzyć, ale kotek, który jest naszym dzisiejszym bohaterem, został znaleziony ze słoikiem na głowie.

Kotek

Kotek znaleziony został ze słoikiem na głowie.

Ludzie, którzy uratowali mu życie, filmikiem dokumentującym całe zdarzenie podzielili się na Instagramie. Na nagraniu gołym okiem widać, że jego malutka główka najzwyczajniej w świecie się tam zaklinowała. Nie było więc możliwości, aby samodzielnie się z niego wydostał.

Nie po raz pierwszy już okazuje się, że nadmierna ciekawość może mieć dramatyczne skutki. Jak możemy się jedynie domyślać, zwierzak zobaczył coś wewnątrz słoika i na własnej skórze postanowił przekonać się, czym dokładnie jest owa rzecz.

Gdyby nie akcja ratunkowa doszłoby do tragedii

Anonimowe osoby, które zdecydowały się udzielić mu pomocy, wykazały się ogromną precyzją i odwagą. Przecież jeden niewłaściwy ruch mógłby odebrać mu życie. Za pomocą młotka udało im się uwolnić głowę maluszka ze środka.

Pod filmikiem Internauci okrzyknęli ich mianem prawdziwych bohaterów. I nie ma w tym nic dziwnego! Kotek choć wystraszony, został uratowany i jest już bezpieczny.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Kotek

Akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Znaki zodiaku o niezłomnej woli. Nic im nie przeszkodzi w osiągnięciu celu
  3. Malutki kotek uczy się chodzić. Właściciel uchwycił niezwykły moment stawiania pierwszych kroków
  4. Przypadkiem zobaczyła w sieci zdjęcie ukochanego. Gdy zauważyła jeden szczegół, od razu z nim zerwała
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu