Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Malutki kotek uczy się chodzić. Właściciel uchwycił niezwykły moment stawiania pierwszych kroków
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 01.10.2019 12:19

Malutki kotek uczy się chodzić. Właściciel uchwycił niezwykły moment stawiania pierwszych kroków

Kotek
fot. unsplash.com/Tran Mau Tri Tam

Kotek postanowił, że spróbuje swoich sił w chodzeniu. Właściciel dosłownie nie mógł uwierzyć własnym oczom – kociak przecież niedawno przyszedł na świat. Dumny mężczyzna postanowił uchwycić ten niesamowity moment. Kiedy nagranie pojawiło się w sieci, wywołało furorę!

Dla właścicieli i miłośników zwierząt pierwsze kroki ich pupili porównywalne są do kroków dzieci. W końcu nasi czworonożni przyjaciele też są z nami od urodzenia, a nauka chodzenia to przełomowy moment w ich życiu. Lada moment będą już dorosłe!

Kotek uczy się chodzić

Dumny właściciel nie mogąc poradzić sobie z rozpierającą go dumą, postanowił nagrać to niezwykłą chwilę i podzielić się nią ze światem. Pewnie nie zdajecie sobie jeszcze z tego sprawy, ale tym samym stworzył jeden z najsłodszych filmików, jaki kiedykolwiek widzieliśmy. A naszą opinię podzielają tysiące Internautów, którzy mieli okazję zobaczyć małego kociaka w akcji.

Kotek

Kotek postanowił, że spróbuje swoich sił w chodzeniu!

Zwierzak początkowo był przerażony. Przecież to jego pierwszy raz, a on zupełnie nie wie, jak to powinno w zasadzie wyglądać. Maluszek trzęsie się, ale nadal wytrwale walczy. Rozjeżdżające się łapki nie są dla niego żadnym problemem. Otuchy dodaje mu właściciel, który mocno go wspiera, dotyka i głaszcze. To z pewnością wiele znaczy dla naszego małego bohatera!

Kiedy koty uczą się chodzić?

Młody kociak zaczyna chodzić już około 15 dnia po urodzeniu! Co więcej, wraz z otworzeniem oczu nasz kociak rozpoczyna okres przejściowy, który trwa zwykle do trzeciego tygodnia życia. Rozpoczyna również dojrzewanie sensoryczne, a to oznacza, że jego zmysły rozwijają się w zawrotnym tempie.

ZOBACZ FILMIK:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl w pośpiechu wycofuje wadliwy produkt. Stwarza ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA!
  2. Mama niesłusznie skazanego Tomasza Komendy przeszła ciężkie chwile. Przyznała, że miała myśli samobójcze
  3. Jamnik gigantycznych rozmiarów. Po śmierci właściciela ratownicy znaleźli psa, nie mogli uwierzyć
  4. Gwiazda TVN zaręczyła się. Blond piękność pokazała spektakularny diament
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu
Tagi: kot kotek koty