Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Maleńki kotek „tańczy” przez sen. Uroczy widok roztapia serca
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 21.10.2019 17:02

Maleńki kotek „tańczy” przez sen. Uroczy widok roztapia serca

Kotek
Fot. Screen z filmiku Yotube

Kotek w sieci został okrzyknięty mianem prawdziwej gwiazdy. A wszystko za sprawą swoich wyczynów, o których najprawdopodobniej nie miał zielonego pojęcia. Może to zabrzmi zabawnie, ale zwierzak postanowił potańczyć przez sen. Widok ten rozbraja do łez.

Kotek w sieci został okrzyknięty mianem prawdziwej gwiazdy. A wszystko za sprawą swoich wyczynów, o których najprawdopodobniej nie miał zielonego pojęcia. Może to zabrzmi zabawnie, ale zwierzak postanowił potańczyć przez sen. Widok ten rozbraja do łez.

Okazuje się, że koty oprócz niezależności i chodzenia własnymi ścieżkami mogą poszczycić się też wybitnym poczuciem rytmu. Prawdopodobnie nikt nie mógłby się przypuszczać, że nasi futrzani przyjaciele są aż tak wybitnymi tancerzami. Najlepszym dowodem jest kociak, którego pokochało miliony osób na całym świecie.

Kotek został prawdziwą gwiazdą

Swoja popularność zawdzięcza niekwestionowanemu poczuciu rytmu i umiejętnością tanecznym. Okazuje się, że nawet sen nie jest w stanie powstrzymać go przed prezentowaniem swoich umiejętności.

Kotek

Kiedy właściciel zwierzaka opublikował filmik z jego udziałem, Internauci nie mogli powstrzymać łez. Oczywiście chodzi o te wynikające z niepohamowanego ataku śmiechu. Na filmiku gołym okiem widać jak zwierzak podczas popołudniowej drzemki przekomicznie wymachuje nóżką, ogonkiem, a nawet główką. Kto wie, może przyśniła mu się impreza lub wielki bal? Bez względu na to, na parkiecie futrzak brylowałby dzięki swojemu talentowi.

Internauci go pokochali

Kiedy tylko nagranie z jego udziałem pojawiło się w sieci, Internauci nie zamierzali kryć podziwu i zachwytu nad jego umiejętnościami.

– Taki zwierzak to prawdziwy skarb. Talentu może pozazdrościć mu jeden tancerz- napisała jedna z użytkowniczek serwisu Youtube.com

-To prawdziwe mistrzostwo! Czegoś takiego nie widziałam jeszcze nigdy…Mimo że sama mam trzy kociaki- dodała kolejna.

-Gdyby tylko istniał program Taniec z Kotami on bez znalazłby sie w finale- spuentowała kolejna.

ZOBACZ FILMIK Z UDZIAŁEM TAŃCZĄCEGO KOTA:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy podczas zakupów. Wciąż najważniejsze jedno kryterium
  2. Sparaliżowana panna młoda wstała z wózka przed ołtarzem. Zebrani w kościele nie mogli powstrzymać łez
  3. Suczka została przywiązana do drzewa metalową liną. Zwierzę płakało z wycieńczenia
  4. Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem? „Nie potwierdzam, nie zaprzeczam”
  5. Dziecko zrzuciło psa z balkonu. Jeszcze gorzej zachowali się jego rodzice, karygodne zachowanie
Powiązane