Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot myśli, że jest człowiekiem. Właściciel futrzaka nagrywa wszystko, niezwykłe umiejętności
Marta Kulik
Marta Kulik 23.07.2020 15:45

Kot myśli, że jest człowiekiem. Właściciel futrzaka nagrywa wszystko, niezwykłe umiejętności

Kot
Kadr z filmiku www.funzoo.pl

Kot myśli, że jest człowiekiem, a jego umiejętności zwalają z nóg. Prowadzi niemalże ludzkie życie. Gdyby nie filmy, trudno byłoby uwierzyć w to, co robi zwierzak. Właściciel wszystkie jego wyczyny uwiecznia na nagraniach, które zyskują szeroką popularność w sieci.

Wielu z nas sądzi, że to psy są inteligentnymi zwierzętami, które najłatwiej wytresować czy nauczyć sztuczek. Ten kot udowadnia, że jest zupełnie inaczej. Nie dość, że potrafi znacznie więcej niż przeciętny pupil, to swoim zachowaniem blisko mu do człowieka.

Kot myśli, że jest człowiekiem

Kot zna wiele sztuczek, a momentami zachowują się jak pies. Mimo że to i tak spore osiągnięcie, to mruczek potrafi znacznie więcej. Prowadzi ludzkie życie, a jego podekscytowany właściciel wszystko nagrywa. Sam często tworzy sytuacje, w których jego pupil może popisać się niezwykłymi umiejętnościami.

Co takiego potrafi ten niezwykły kot? Otóż futrzak pływa, jeździ na desce i… zabawia psa. Gdyby nie filmy, prawdopodobnie nikt nie byłby w stanie w to uwierzyć. To jednak nie koniec rewelacji.

    1. Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze
    2. Cios poniżej pasa. Krystyna Pawłowicz okrutnie zakpiła z urody swojej politycznej przeciwniczki, przypominamy
    3. Podczas niebywałego upału zamknął teriera w aucie i poszedł. Wstrząsające, dlaczego

Co robi kot?

Kot nie tylko zna mnóstwo trików i jeździ na psie, ale także… ogląda filmiki w Internecie. Nic dziwnego, w końcu sam jest jego gwiazdą! Internauci pokochali niezwykłego mruczka i są pod wrażeniem jego talentu. Zwierzak potrafi wywołać uśmiech na twarzy każdego.

Trudno się nie zgodzić, że to prawdziwy okaz. Zwykle właściciele mają wiele trudności z nauczeniem kota czegokolwiek. Mruczki same uczą się tego, co po prostu jest im potrzebne. Ten pupil to dowód na to, że koty to nadzwyczaj inteligentne i sprytne zwierzaki. Sami zobaczcie.

ZOBACZ FILM: