kot i dziecko
Źródło: YouTube/thedodo

Kot podstępem przedostał się do pokoju dziecka. Ukryta kamera nagrała, co zrobił

24 Grudnia 2020

Kot nie chciał wychodzić z pokoju dziecka na noc. Schował się pod łóżeczkiem, czekając aż rodzice zamkną drzwi. Kiedy maluch został sam, kotek zdecydował się towarzyszyć mu podczas snu. Rodzice nie wiedzieli, że mruczek został w pokoju. Wszystko się wydało za sprawą ukrytej kamery.

Kiedy tylko zamknęły się drzwi, kot Freddy wskoczył na ramę łóżka. Spokojnie przeszedł po niej, a sekundy później wskoczył do środka. Kiedy mama oglądała wideo, była przerażona, ale zupełnie nie miała powodu! Sadie i Freddy byli przyjaciółmi. Nikt nikogo nie chciał skrzywdzić.

Kot wskoczył do łóżeczka dziecka

Freddy podszedł do dziewczynki, aby życzyć jej dobrej nocy. Sasie dała zwierzakowi buziaka, prawdopodobnie zapraszając go do wspólnego spania. Kot nie miał żadnych powodów, aby odmówić. W końcu sam zdecydował się zostać na noc w pokoju dziecka

- Podoba mi się sekret, który ukrywają za naszymi plecami. Ale teraz zawsze wiemy, aby sprawdzać pod łóżkiem, czy Freddy się tam nie schował – powiedziała mama, Amanda dla „The Dodo”.

Kot był ostatnim domownikiem w domu. Kiedy Freddy przyjechał do mieszkania w wielkim transporterze był jeszcze bardzo malutki. Nie przybył sam, a ze swoim kocim bratem o imieniu Vito. Zwierzaki miały 3 miesiące. Jak na maluchy przystało, były pełne energii!

Jak koty wybierają z kim spać? Kierują się 5 zasadamiJak koty wybierają z kim spać? Kierują się 5 zasadamiCzytaj dalej

Piękna przyjaźń między dzieckiem a kotami

Koty rozrabiały w domu, tak samo jak mała Sadie. Dziewczynka miała tylko rok, kiedy w jej domu pojawiły się zwierzaki. Od razu się w nich zakochała. Między dzieckiem a kotami utworzyła się niezwykła więź.

- Najlepszą rzeczą było to, że dorastali razem – dodała mama.

Sadie rosła jak na drożdżach, a koty razem z nią. Rodzice zauważyli, że dziewczynka lepiej dogaduje się z Freddim, jednak to nie miało żadnego znaczenia. Dziecko szanowało oba koty, a kiedy za mocno je pogłaskało czy zrobiło coś, czego zwierzaki nie lubią, potrafiło przeprosić.

- Jesteś moim najlepszym przyjaciem. Kocham Freddy i Vito – powiedziało dziecko na jednym z nagrań.

Choć wielu rodziców boi się przedstawiać dziecko zwierzęciu, to ta historia udowadnia, że nie ma w tym nic strasznego. Oczywiście każdy zwierzak jest inny, jak i nie wszystkie maluchy muszą przepadać za czworonogami, ale często okazuje się, że rodzice boją się na wylot. Jeśli chcemy przedstawić psa/kota dziecku i odwrotnie, zawsze należy robić to pod kontrolą.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: YouTube/thedodo

Następny artykuł