pers
Źródło: instagram/atchoumthecat

Kot urodził się z syndromem wilkołaka. Jego wygląd budzi podziw i przeraża

20 Września 2020

Kot Atochum jest bardzo wyjątkowy! Widać to już na pierwszy rzut oka, chodzi oczywiście o jego wygląd. Kot urodził się z syndromem wilkołaka, przez co jego sierść jest przerośnięta , a oczy wydają się demoniczne, zdecydowanie można się przestraszyć. Pers budzi podziw wśród wielu internautów, ale są i takie osoby, które się go boją!

Kot Atochum jest persem, jednak w ogóle nie jest podobny do swoich braci i sióstr. Ten gatunek zwierząt słynie z bujnej sierści, która wymaga stałej pielęgnacji, ponieważ często się kołtuni. Zaniedbanie persa prowadzi nie tylko do jego złego wyglądu, ale i złego stanu psychicznego. Koty te są bardzo eleganckie i nie lubią źle wyglądać, nie zawsze są w stanie poradzić sobie z myciem się wyłącznie językiem. Persy należy codziennie czesać, a po każdej sesji najlepiej nagrodzić pupila smakołykiem. Nie wszystkie zwierzaki lubią czuć grzebień czy szczotkę na skórze. Ale czego się nie robi dla odrobiny piękności i lepszego samopoczucia.

Ogromny lew podszedł do bezbronnego psa. Wszyscy zamarli, czekając na najgorszeOgromny lew podszedł do bezbronnego psa. Wszyscy zamarli, czekając na najgorszeCzytaj dalej

Pers ma w sobie coś z wilka

Pewien pers stał się gwiazdą sieci właśnie przez swoje futerko. Kot z Kanady może pochwalić się 448 tys. obserwujących na Instagramie. Opiekunowie często przebierają mruczka, co fani uważają za urocze i śmieszne. Wszyscy są zachwyceni bursztynowym kolorem oczu i dzikim futrem. Niektórzy mylą nawet zwierzę z psem, sową czy Grinchem z bajki "Świąt nie będzie", choć jego zachowanie wyraźnie wskazuje na to, że to 100 procentowy kot, który uwielbia wskakiwać tam, gdzie zdecydowanie nie może i się nie mieści!

Dlaczego pers wygląda tak nietypowo? Okazuje się, że cierpi na bardzo rzadką chorobę wrodzoną zwaną nadmiernym owłosieniem (hipertrichoza), lub inaczej syndrom wilkołaka. Choć mruczek zachowuje się jak przeciętny kot, to opiekunowie stale kontrolują jego stan zdrowia. Pers jest do tej pory jedynym kotem z tą chorobą. Z pewnością wcześniej obawiano się, że nikt go nie pokocha i nie adoptuje ze schroniska, ale ciężko nie zakochać się w jego spojrzeniu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Podkarpacie. Chciał pokazać córeczkom weselną bramę. W drodze na miejsce zaatakowały go zwierzęta
2. Zmaltretowany kociak pełzał po ulicy. Zabrali go ze sobą, niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda
3. Ogromny lew podszedł do bezbronnego psa. Wszyscy zamarli, czekając na najgorsze

Pers jest nie tylko na Instagramie, ale i na Facebooku czy Tik Toku! Posiada również własną stronę w sieci. Opiekunowie nie zarabiają na zwierzaku, nie sprzedają żadnych rzeczy z jego podobizną. Zobaczcie cudowne zdjęcia kociaka, który jest prawdziwą gwiazdą. Chcielibyście takiego mruczka w domu? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Si vous vivez au Québec, à moins d'avoir été sur une autre planète durant les 3 dernières années vous connaissez le Miller Zoo. Le plus beau refuge pour les animaux au Québec géré par deux propriétaires exceptionnels et leur équipe ! Le Miller Zoo s'est associé avec la compagnie @originalbondpet pour fabriquer des colliers pour chats et chiens. Ils sont super confortables et agréables à porter pour votre animal ! Si vous achetez le vôtre en ligne sur le site du @miller_zoo , 10% iront pour des refuges pour chats et chiens et si en plus, comme moi, vous le publiez sur vos médias sociaux le Miller Zoo ajoutera 5% de don et vous comprendrez que le reste servira à nourrir et chouchouter les animaux du zoo. P.S Pour les besoins de la photo Atchoum ne porte pas le collier car Monsieur est trop poilu pour que vous puissiez le voir???? Le lien de la boutique est dans ma bio???????????????????????? * * If you live in Quebec, unless you have been on another planet for the last 3 years, you know the @miller_zoo. The most beautiful animal shelter in Quebec managed by two exceptional owners and their team! The Miller Zoo has teamed up with the @originalbondpet to make dog and cat collars. They are super comfortable and pleasant for your pet to wear! If you buy yours online from the Miller Zoo website 10% will go to cats and dogs shelters and if in addition, like me, you post it on your social media the Miller Zoo will add 5% donation and you'll understand that the rest will be used to feed and pamper the zoo animals. P.S For the the photo Atchoum doesn't wear the collar because Mister Fluffy is too hairy for you to see it ???? Link is in my bio ????????????????????????

Post udostępniony przez Atchoumthecat (@atchoumthecat)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warto sprawdzić portfel. Ta pięciozłotówka jest warta fortunę
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. 5 niezbitych dowodów, że warto mieć kota. Nauka nie kłamie
  4. Brytyjska gwiazda podała szczeniakowi olejek z konopi. Finał mógł być tylko jeden
  5. Husky zniszczył swoje posłanie. Gdy właścicielka zaczęła na niego krzyczeć wpadł w histerię
  6. Turyści uciekali przerażeni. Nagranie z lotniska, którego nie da się wyrzucić z pamięci

Źródło: wprost

Następny artykuł